Byt 4+kk Babická - Šternberk


Dispozice 

4+kk s terasou - 130 m2

Terasa 30,5 m2

vývod vody a elektřiny

Parkování

1x vnitřní garážové

Sklep

5 m2

Energetický štítek

B (celk.náklady do 4-4,5 tisíce/měsíčně)

Velká šatna

10 m2


Vážení klienti. Představujeme Vám krásný byt 4+kk ve výborné lokalitě. 

Nacházíme se na severním svahu města Šternberka na ulici Babická. Zdejší kaskádový dům nabízí ojedinělé bydlení v novostavbě z roku 2012 s úžasným výhledem na celé město. Pětipodlažní stavba s energetickým štítkem třídy B je zajímavá svým zapuštěním do svahu. Kaskádové dělení poskytuje ojedinělé soukromí na prostorných terasách a moderní bydlení v úsporném domě.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným pětipodlažním bezbariérovým domem. Díky svahu jsou spodní patra využita pro garáže, sklepní komory a technické místnosti. Patro pod prodávaným bytem už je obytné. Společné prostory bytového domu jsou pravidelně udržované.

Předmětem prodeje je byt v osobním vlastnictví o užitné ploše 130 m2. Jednotka se nachází v druhém nadzemním podlaží a je orientovaná na východní a jižní stranu. Náklady na provoz bytu jsou velmi nízké.

Vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou. Přenos tepla zajišťují radiátory.

Při vstupu do bytu uvidíte prostorné zádveří. Z chodby je vstup do komory, která může být využita jako šatna, odděleného WC s umyvadlem, koupelny s vanou, sprchovým koutem, dvojicí umyvadel a místem na pračku i sušičku. Dále se zde nacházejí dva prostorné dětské pokoje a šatna s oknem o výměře 10 m2. Dominantou bytu je velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou s ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči. Z obytného prostoru a hlavní ložnice umístěné za pokojem je vstup na terasu o výměře 30,5 m2. Ta je částečně zastřešená a nachází se zde přípojka vody a elektřiny. Zajímavosti je zvýšený vyzděný obvod s prostorem na umístění zeleně, případně ukládání venkovního nábytku. Tvoří náhledovou bariéru teras a zajišťuje soukromí.

K bytové jednotce patří garážové parkovací místo v domě a sklepní kóje o výměře 5 m2 přímo u parkovacího místa. Pořízením bytu získáte hezký domov a příjemné bydlení na skvělé adrese.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.Půdorys bytu bude doplněnwww.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Babická, Šternberk