RD 5+1 Bohuslávky


Dispozice 

5+1 - 110 m2

podlahová plocha

742 m2

pozemek


Garáž a dílna

25 m2

Topení

nový plyn. kotel

Energetický štítek

D

Rekonstrukce

2012


Vážení klienti, představujeme Vám krásný rodinný dům 5+kk v obci Bohuslávky v blízkosti Lipníku nad Bečvou. Lokalita je velmi dostupná veřejnou dopravou a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Sjezd na dálnici do Olomouce se nachází nedaleko.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou. Nachází se v klidné čtvrti rodinných domů. Jedná se o zděný dům s vnitřní podlahovou plochou 110 m2.

V přízemí najdete zádveří, chodbu a samostatně oddělené WC, technickou místnost s umyvadlem a plynovým kotlem (je možno vybudovat koupelnu). Dále se zde nachází samostatná ložnice a velký obývací pokoj a kuchyně s dostatkem místa pro jídelní stůl.

Po masivním dřevěném schodišti, pod kterým se nachází malý sklep se dostaneme do druhého nadzemního podlaží. Zde se nachází prostorná chodba, tři pokoje, koupelna s vanou a půda.

Dům prošel před šesti lety kompletní rekonstrukcí, byla zde vyměněna plastová okna. Dále byla provedena kompletní výměna rozvodů topení, elektřiny, vody a odpadu. Jsou zde nové omítky a podlahové krytiny. Vybudováno bylo také dřevěné masivní schodiště a dvě koupelny.

Hlavním zdrojem vytápění je dva roky starý plynový kotel a je zde také možnost připojení krbu. Nemovitost je napojena na veškeré sítě včetně kanalizace, telefonu a plynu.

Dům se rozhléhá na mírně svažitém pozemku o výměře 742 m2. Nachází se zde garáž s dílnou o výměře 25 m2, nádvoří, terasa studnou a grilem. V zadní části se nachází dlouhý sad, který nabídne dostatek soukromí.

Pro více informací kontaktujte makléře.Půdorys nemovitost bude doplněnwww.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Bohuslávky