Rodinný dům - Hlušovice


Prezentace ke stažení

169 m2

podlahová plocha

6+kk

Dispozice

569 m2

výměra pozemku

1x garáž, 1x parkovací místo

Vynikající lokalita


Podlahové vytápění

    © hanakreality

Vážení klienti, nabízíme Vám krásný rodinný dům o dispozici 6+kk s garáží ve velmi žádané lokalitě obklopené přírodou.

Nacházíme se severně od Olomouce v obci Hlušovice. Lokalita je výborně dostupná. Nabízí potřebnou vybavenost a velice příjemné bydlení. Cyklostezka vedoucí přímo za domem je skvělým místem pro procházky, brusle a výlety na kole. Lokalita je ideální pro zájemce, kteří hledají bydlení blízko rekreace, ale také města.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní dům z roku 2008. Jedná se o zděný zateplený objekt s vnitřní podlahovou plochou 169 m2 s garáží, který splňuje energetickou náročnost třídy C.

V přízemí najdeme vstupní chodbu se vstupem do garáže, halu, koupelnu s rohovou vanou, umyvadlem, toaletou a pracovnu s francouzským oknem. Dominantou domu je velký, dobře prosvětlený obytný prostor o výměře 50 m2 s kuchyňskou linkou a ostrůvkem. Taky se zde nachází dostatek místa pro jídelní stůl, sedací soupravu a krbová kamna, kolem kterých procházíte prosklenou stěnou na venkovní terasu. Ta nabízí téměř 40 m2 zastřešené plochy pro posezení a grilování.

Z obytného prostoru v interiéru, který je orientovaný na jižní, západní a severní stranu, se po dřevěném schodišti dostaneme do druhého nadzemního podlaží. Nachází se zde koupelna se sprchovým koutem a čtyři pokoje s vestavěnou skříní.

Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem a krbovými kamny. V přízemí domu se nachází vodovodní podlahové vytápění a v patře radiátory. Vodu celoročně ohřívají solární panely se zásobníkem, umístěné na střeše. Díky tomu má dům velice nízké náklady na provoz do 3.5tis/měsíčně. Objekt je napojen na veškeré sítě s výjimkou vody. Veřejný vodovod je nyní ve výstavbě a lokalita se bude brzy napojovat. Přípojka před domem je již hotová. Dům aktuálně využívá vodu ze studny. Ta je umístěna za domem na zahradě.

K domu náleží pozemek o celkové výměře 569 m2. Příjemná vzrostlá zahrada má ideální velikost a čtvercový tvar. Je zde umístěna trampolína a zahradní domek. Na zahradě je vyvedena voda a elektřina. Její výhodou je soukromí a možnost přímého vjezdu z ulice. Před domem a garáží pohodlně zaparkujete dva osobní automobily.

Dům ocení zájemci, kteří hledají hezké a prostorné bydlení u přírody a 5 minut jízdy autem od Olomouce. To vše v malé obci s rybníkem, sportovním areálem, mateřskou školou, domovem pro seniory, obchodem a vlakovou zastávkou. Výhodou rodinného domu jsou velké úložné prostory, 6 obytných místnosti, možnost ložnice v přízemí, dvě koupelny, garáž a rozměrově ideální zahrada.

    Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.    Fotogalerie


    ke stažení


    Umístění objektu

    U potoka, Hlušovice