RD 4+1 Náměšť na Hané


Dispozice 

4+1 - 118 m2

užitná plocha

158 m2

pozemek


Balkón

ano

Okna

plastová

Vlastnictví

osobní

Stavba

cihlová


Vážení klienti, představujeme Vám rodinný dům 4+1 v obci Náměšť na Hané nacházející se mezi Olomoucí a Prostějovem. Lokalita je dobře dostupná veřejnou dopravou a nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou. Nachází se v klidné čtvrti rodinných domů. Jedná se o zděný dům s vnitřní podlahovou plochou 118 m2.

V přízemí najdete vstupní zádveří, chodbu a samostatně oddělené WC, koupelnu s vanou, umyvadlem a místem pro pračku. Dále se zde nachází kuchyně a obývací pokoj s připraveným prostorem pro krbová kamna.

Po schodišti se dostaneme do druhého nadzemního podlaží. Zde se nachází chodba a tři prostorné pokoje, z toho jeden průchozí. Z jednoho pokoje je vstup na balkon s výhledem na zahradu.

Hlavním zdrojem vytápění jsou elektrické přímotopy. Dům disponuje vlastní studnou. Nemovitost je napojena na veškeré sítě s výjimkou vodovodu, který je možné připojit.

Dům se rozléhá na pozemku o výměře 158 m2. V zadní části se nachází malá zahrádka s nádvořím a udírnou, která nabízí dostatek soukromí.

Dům je v původním stavu určený k povrchové rekonstrukci.

Dům je v osobním vlastnictví bez zatížení. Jednotka je ihned k nastěhování.

Pro více informací kontaktujte makléře.Půdorys nemovitosti
www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Náměšť na Hané