Byt Nezvalova - Olomouc


Dispozice

4+kk s terasou - 140 m2

Terasa

27 m2

Klimatizace/Rekuperace

vnitřní jednotka

Sklep

1x komora na patře (celk. 4 m2)

Energetický štítek

B (celk.náklady 3.000,- + 700 eletřina/měsíc)

Garážové místo

1x Ke stažení

Půdorys jednotky

Zálohy - Měsíční náklady 2019 - 3000,-/m2 (teplo, voda, režie, úklid, výtah) + 700,- elektřina

Budoucí kancelářské centrum - Vizualizace (byt je v 6.NP - ukázka budoucí výšky projektu)


Vážení klienti. Představujeme Vám krásný prostorný byt 4+kk s garážovým místem ve výborné lokalitě.

Nacházíme se na ulici Nezvalova v blízkosti centra města a dvě minuty chůzí od hlavního nádraží. Lokalita v poslední době prochází proměnou a to zejména díky vybudování nové náplavky a výstavbě moderního komerčního centra. V této části města můžete očekávat kompletní občanskou vybavenost včetně škol, školek, obchodů a tramvajové zastávky pro pohodlné spojení do centra. V širokém okolí je jedna jediná novostavba a právě v ní se prodávaný byt nachází.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před sedmi-podlažním bytovým domem, který byl zkolaudovaný v roce 2015. Objekt je plně bezbariérový a disponuje energetickým štítkem třídy B. V přízemí se nachází technické zázemí a garáže, které jsou společně se vstupním prostorem pod neustálým dohledem kamerového systému.

Předmětem prodeje je byt o užitné ploše 141 m2. Nachází se v 6. nadzemním podlaží a je orientovaný na jižní a západní stranu s hezkým výhledem na náplavku a budoucí kancelářské centrum.

Jednotka nabízí velmi nízké celkové náklady na provoz pod 3.7tis/měsíc při obsazení třech osob. Dům je zateplený, velkoformátová okna jsou osazena izolačním trojsklem se středovým těsněním. Vytápění je řešeno dálkově s výměníkem a přenos tepla zajišťují radiátory. Byt je dále vybaven lokální rekuperací vzduchu a klimatizační jednotkou. Do domu je zaveden optický internet. V každém pokoji je datová a TV zásuvka.

Při vstupu do bytu uvidíte prostornou chodbou s vestavěnou skříní se vstupem do malé technické místnosti, ve které se nachází pračka se sušičkou. Z centrální chodby se dostanete do koupelny s vanou, umyvadlem a sprchovým koutem. Dále je zde oddělené WC s umyvadlem, praktická samostatná šatna hned u hlavní ložnice.

Ta společně s jedním z dětským pokojů má přímý vstup na menší 10 m2 terasu. Dětské pokoje mají 16 a 17 m2. Dominantou bytu je velký a velmi dobře prosvětlený obytný prostor. Tvoří jej kvalitní kuchyňská linka s ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči včetně myčky a dostatek místa pro jídelní stůl a sedací soupravu. Z obývacího pokoje je vstup na terasu tvaru L o ploše 19 m2 orientovanou na jižní a západní stranu. Z ní je možné vidět panorama města a úžasné západy slunce.

Interiér je v perfektním stavu. Byly zde použity kvalitní materiály a stavební prvky. Na podlaze je položena kvalitní plovoucí podlaha a dveře jsou značky Sapeli.

K bytu náleží komora na patře o výměře 4 m2, jedno garážové stání a možnost užívat společné prostory domu včetně kolárny.

Výhodou vysokého podlaží je, že budoucí 4. podlažní kancelářský komplex, který je aktuálně ve výstavbě byt nijak neovlivní.

Pořízením nemovitosti získáte krásný domov a příjemné bydlení na skvělé adrese.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Nezvalova, Olomouc, 779 00