Rodinný dům - Budovatelská, Plumlov


Prodáno

136 m2

podlahová plocha

3+kk

Dispozice

1668 m2

výměra pozemku

Parkování na pozemku

Klidná lokalita


Krbová kamna    © hanakreality

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný rodinný dům v klidné části Plumlova.

Nacházíme se na severním okraji města, zajímavé a dobře dostupné lokalitě rodinných domů a zemědělských usedlostí nedaleko centra. Plumlov je známý nejen svojí dobrou polohou a dopravní dostupností, ale také díky úžasné přírodě, přehradě a rybníkem s ikonickým zámkem je vyhledávaným místem pro odpočinek a rekreaci.

Výhodou je také kompletní občanská vybavenost včetně obchodního centra, lékaře, školy a školky.

Předmětem prodeje je jednopodlažní objekt s užitnou plochou 136 m2 o dispozici 3+kk, rozléhající se na pozemku o rozloze 1668 m2. Cihlový dům, který byl zkolaudován jako novostavba v roce 1998 je zateplený minerální vatou a obložený dřevěným obkladem skandinávského stylu. Ve spojení s velkoformátovým oknem v obytném prostoru s výhledem na terasu a zahradu panuje v nemovitosti klidná až rekreační atmosféra.

V domě se nachází vstupní zádveří s prostornou chodbou a úložným prostorem. Dále je zde chodba, která vás zavede do prostorné ložnice, pokoje, odděleného WC a koupelny s místem pro pračku, umyvadlem a sprchovým koutem. Dominantou domu je velký a dobře prosvětlený obývací pokoj orientovaný na západní stranu. Ten nabídne dostatek místa pro sedací soupravu, velký jídelní stůl, krbová kamna a kuchyňskou linku. Z obytného prostoru je výstup na terasu s posezením obklopeným vzrostlými stromy.

Exteriérové schodiště vás zavede do druhého nadzemního podlaží, které v aktuální domě slouží jako úložné prostory. Je zde možné vybudovat další pokoje s koupelnou a schodiště z chodby v přízemí.

Dům je zasazen do vzrostlé zahrady nepravidelného tvaru a členění. Pozemek o celkové ploše 1668 m2 je mírně svažitý a díky vybudované kaskádě nabízí dostatek prostoru a zároveň soukromí. Přímo u domu se nachází společenská část s ohništěm a místem pro grilování.

O vytápění se starají krbová kamna a elektrické radiátory. Dům je napojený na elektřinu a kanalizaci. Vodu zajišťuje studna umístěná v přední části pozemku.

Nemovitost není zatížena hypotékou.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.Cena: 6.000.000,- Kč + provize RK


Fotogalerie - interiér


Fotogalerie - exteriérPůdorysy ke stažení Umístění objektu

Budovatelská, Plumlov