Byt Polívkova 2+1Dispozice

2+1

Parkování

1x venkovní (ve dvoře)

Rekonstrukce

byt po kompletní rekonstrukci

Vytápění

nový plyn. kotel

K nástěhování

do měsíce

Vysoký standard

parketové podlahy, dveře Sapeli, kuchyně


Fotogalerie bytu


Vážení klienti, dovolujeme si vám nabídnout krásný a prosvětlený byt s dispozicí 2+1 s parkovacím místem na ulici Polívkova v centru Olomouce. Bytová jednotka o užitné ploše 55 m2 se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Díky poloze nabízí jednotka velice nízké náklady na provoz a příjemné klima i v letních měsících. Byt prošel v roce 2018/2019 kompletní rekonstrukcí. Byla zde vyměněna plastová okna a veškeré rozvody instalací včetně omítek. V jednotce je nově vylitá podlaha. Parkety v obytných místnostech, které jsou orientovány na západní stranu do klidné proluky byly vybroušeny a nalakovány. Místnosti oddělují posuvné dveře značky Sapeli.

V jednotce se nachází vstupní chodba s úložným prostorem, moderní koupelna se sprchovým koutem, vanou, záchodem a stěnou pro umyvadlo a pračku. Keramika je značky Willeroy-Boch. V bytě dále najdeme ložnici o výměře 16m2 s malým balkónem, obývací pokoj a kuchyni. Zde je nová kvalitní linka osazená spotřebiči značky Bosh.

K jednotce náleží sklep a jedno soukromé parkovací stání.

Vytápění domu je řešeno novým plynovým kotlem. Lokalita je velmi dobře dostupná a nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně obchodních domů, škol a školek. V těsné blízkosti domu se nachází městský park, kterým projdete přímo do centra města.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte realitního makléře Petra Hanáka.Lokalita


5 minut

Horní náměstí

1 minuta

Tramvajová zastávka

5 minut

FNOL - Fakultní nemocnice


Kontakt


Petr Hanák     

 +420 773 151 968       

petr@hanakreality.cz