Rodinný dům - Runářov


349 m2

užitná plocha

3+kk, 2+kk, 2

Dispozice

3155 m2

výměra pozemku

4 krytá parkovací místa

B - Energetický štítek


Podlahové vytápění, tep. čerpadlo, solární panely, krb s výměníkem    © hanakreality

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný rodinný dům v úžasném prostředí.

Atypický dvoupodlažní objekt s částečným podsklepením se nachází v klidné kopcovité části obce Runářov nedaleko Konice v Olomouckém kraji.

Jedná se o rozlehlou zateplenou dřevostavbu s vnitřní podlahovou plochou 335 m2, která byla zkolaudovaná jako novostavba v roce 2013 na pozemku o rozloze 3155 m2.

Při příjezdu na prohlídku Vás zaujmou vysoké masivní kamenné stěny, které tvoří oplocení vzrostlé statkové zahrady a také rozlehlý objekt umístěný v mírném svahu.

V přední části před domem se nachází prostor pro parkování s vjezdem do garáže, velká zastřešená terasa, ze které se vstupuje do jednotlivých prostor a bazén se slanou vodou o výměře 6x3 m orientovaný na jižní stranu.

Dům se zastavěnou plochou 314 m2 je rozdělen na tři samostatné jednotky a technické zázemí.

Hlavní část nabízí vstupní halu průchozí na zahradu se samostatným WC, dvě ložnice se šatnou, prádelnu, koupelnu obloženou mramorem, spojovací chodbu a velkou kuchyň s ostrůvkem o výměře 28 m2 se vstupem do vinného sklepa. Dominantou je obytný prostor s přiznaným částečně otevřeným stropem a krovem z přírodního dřeva. Na ploše 105 m2 je dostatek prostoru pro jídelní stůl, bar, sedačku a velký vyzděný krb, kolem kterého je schodiště do podkroví. Zde se nachází herna s kulečníkem.

V levém křídle rodinného domu je druhý přízemní byt o dispozici 2+1 o výměře 80 m2. Ložnice má vstup do praktické šatny a na velkou 25 m2 velkou terasu. Třetí jednotka pro hosty v podkroví nabízí dvě ložnice a koupelnu s vanou.

Všechny spojovací chodby mají je výstup na velkou vzrostlou zahradu. Je zde i zadní vjezdová brána a krytá parkovací stání přímo u vstupu do nízkoenergetického objektu.

Dům je postaven jako zateplená dřevostavba rámové konstrukce na železobetonové monolitické desce. Díky energetickému štítku třídy B a využitým technologiím nabízí dům nízké náklady na provoz. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, krb s výměníkem a solární ohřev se zásobníky 800 l. Přenos topení řeší vodovodní podlahové topení a krb. Objekt je zateplený 16 + 10 cm minerální vatou. Všechna okna jsou plastová osazena předokenní roletou. Dům je dále vybaven kamerovým a zabezpečovacím systémem.

Nemovitost není zatížena hypotékou. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.Fotogalerie exteriér


Fotogalerie interiér


Půdorysy budou doplněny


Skladba dřevostavby 

omítka- minerální vata 10 cm - fermacellová deska - dřevěný sloupek 16 cm - vyplněný 16 cm kamennou vatou - parofólie - dřevěný rošt 4cm - fermacelová deska, malba. 


Umístění objektu

Runářov, okr. Prostějov