Rodinný dům Třebčín

prezentace ke stažení


4+kk + garáž

Dispozice

C

Energetický štítek

159 m2

Podlahová plocha

3.500

Měsíční náklady

Sítě

vodovod, kanalizace, elektřina, plyn

Nastěhování 

ihned


www.hanakreality.cz

Interiér

Exteriér

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení vám představujeme krásný rodinný dům o dispozici 4+kk ve velmi žádané lokalitě obklopené přírodou.

Dvoupodlažní dům z roku 2010 se nachází obci Třebčín nedaleko Olomouce. Jedná se o zděný zateplený objekt s vnitřní podlahovou plochou 159m2, který disponuje energetickým štítkem třídy C.

V přízemí se nachází zádveří, chodba s velkým úložným prostorem s posuvnými dveřmi a koupelna s pračkou a sušičkou. Dále zde najdeme velmi prostorný a skvěle prosvětlený obývací pokoj orientovaný na východní a jižní stranu. Jeho dominantou je masivní dubová podlaha a zejména velmi kvalitní krb od německé firmy Spartherm. Zajímavostí jsou také dálkově ovládané závěsy a nastavitelné osvětlení včetně led osvětlení kamenného obkladu. V druhé části přízemí najdeme kuchyňskou linku značky Sykora s pracovní deskou z umělého kamene. Spotřebiče jsou značky Siemens a Whirlpool. Linka s ostrůvkem má velké množství úložných prostor, dřez disponuje drtičem a dávkovačem. Přímo u východu na terasu se nachází praktická spíž umístěná pod schodištěm se schodnicemi z březového dřeva. To nás zavede do druhého nadzemního podlaží. Zde je schodišťový ochoz s úložným místem, ve kterém najdeme kotel se zásobníkem, výlez do střešního prostoru a druhá možnost umístění pračky. Dále koupelna s žulovým obkladem vybavená perličkovou vanou, sprchovým koutem a bateriemi Hansgrohe. Ložnice s kamenným obkladem a dva dětské pokoje mají velkou výměrou (22,18,16m2).

Rodinný dům nabízí sladěný interiér s použitím velmi kvalitních materiálů. Dominují zde prosklené plochy v kombinaci s masivní dřevěnou podlahou a kamennými prvky. V domě je instalováno večerní regulovatelné osvětlení, stínící technika a sekční zabezpečovací systém. Zdrojem vytápění je plynový kotel ovládaný dálkově přes telefon. Objekt díky energetickému štítku třídy C budovy nabízí nízké náklady na provoz a příjemné klima i v letních měsících, ve kterých zejména oceníte příjemnou vzrostlou zahradu.

Můžete na ni vstoupit francouzskými dveřmi přímo z kuchyně, nebo boční brankou v plotu. Zastřešená terasa nabízí dřevěnou podlahu a obklady, zabudované reproduktory, solární ohřívače pro chladnější večery a umývadlo. V prostoru terasy, vodopádu a na plotových sloupcích z gabionu po celé zahradě je umístěno osvětlení. Po zahradě je rozvedena voda pro zavlažování a letní sprchu s odpadem, který je připraven také pro vířivku. V zadní části se nachází ohnistě, malý přístavek a novostavba garáže s dílnou z roku 2016 o výměře 30m2 pro parkovaní osobního vozidla. Společně s parkovací plochou a zastřešeným stáním před domem je na pozemku možné parkovat až pět vozidel.

Obec Třebčín se nachází mezi Olomoucí a Prostějovem. Do obou těchto měst přijedete po dálnici do 10 minut. Využít můžete autobusovou i vlakovou dopravu. V obci se nachází obchod a dětské hřiště. Školy a školky jsou vzdálené 1km v přilehlých obcích Slatinice a Lutín.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.


Výkresy


10 min 

Olomouc / Prostějov

Zastávka

autobusu a vlaku

Obchod

přimo v obci

Chcete více informací nebo prohlídku