Rodinný dům Tř. Míru, Olomouc


7+1 - 340 m2

Dispozice

Orientace

Sever a Jih

Vícegenerační bydlení

(možnost podnikání)

4.500,-

Měsíční náklady

Sítě

plyn, vodovod, kanalizace, elektřina

Natěhování 

Do 2 měsícůVážení klienti, představujeme Vám krásný rodinný dům 7+1 žádané lokalitě.

Nacházíme se v Olomouci - městské části Neředín. Lokalita je známá svojí výbornou polohou a dostupností blízko centra. Je v dosahu tramvajové dopravy a nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně škol, školek a obchodu.

Předmětem prodeje je čtyřpodlažní objekt se sedlovou střechou ve čtvrti rodinných domů a vil na ulici Tř. Míru. Jedná se o dům s vnitřní užitnou plochou 340 m2, který byl po kompletní rekonstrukci zkolaudován v roce 2005.

Zděný zateplený dům nabízí dispozici 7+1 a čtyři koupelny. V podzemním podlaží, do kterého je možné vstoupit z hlavního schodiště, nebo při využití venkovního vstupu se nachází velké prostory, aktuálně zkolaudované jako kadeřnictví. Je zde hlavní místnost, čekárna s barem, koupelna, technické zázemí domu a dva sklady.

V přízemí domu se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem, místem pro pračku, samostatné WC a kuchyně se spíží. Dominantou přízemí je velký obytný prostor o výměře 40 m2.

Ten nabídne velkolepý prostor pro sedací soupravu a jídelní stůl.

V dalším podlaží najdeme hlavní koupelnu s rohovou vanou, WC a tři ložnice.

Poslední podkrovní podlaží nabízí další dva pokoje pro hosty, které lze využít i jako pracovnu a další toaletu.

Všechna okna obytných místností jsou orientovaná do velmi klidné příjemně vzrostlé zahrady. Díky velkoformátovým oknům a jižní orientaci jsou místnosti výborně prosvětlené.

Nemovitost díky jednotlivým podlažím nabízí výjimečné soukromí. To najdete i na útulné vzrostlé zahradě o výměře 190 m2.

Přímo za domem se nachází místo na posezení a garáž o výměře 38 m2 s pergolou. Ta spolu s elektrickou vjezdovou bránou zajišťuje pohodlné parkování pro osobní automobily a motocykly. Nad garáží se nachází další zajímavý prostor, aktuálně zkolaudovaný jako salón, vhodný například i pro kancelář.

Dům je napojen na veškeré sítě včetně plynu. Prošel kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení, vybudování nové střechy a kompletních rozvodů elektřiny, vody, odpadů a topení. Na podlahách najdeme masivní dřevěnou parketovou podlahu v kombinaci s koberci a dlažbou.

Energetický štítek domu třídy C zajištuje nízké náklady na provoz domu kolem 5 tisíc korun. O vytápění se stará plynový kotel s přenosem do radiátorů.

Nemovitost je bez zatížení hypotékou.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.


Exteriér


Interiér

www.hanakreality.cz


Půdorys: Budou doplněny


Olomouc - Tř. Míru

Chcete více informací nebo prohlídku