Byt 3+kk Rorýsova, Praha


Prodáno

Dispozice 

3+kk  - 98 m2

Terasa 8,4 m2


Parkování

2x vnitřní garážové

Sklepní kóje

2 m2

Energetický štítek

Vytápění

dálkové


Screen rolety 

stínící terasu

Vysoký standard

kuchyňská linka, podlahy, dveře, koupelny

Optický internet
Vážení klienti, představujeme Vám krásný byt 3+kk se dvěma garážovými místy v atraktivní klidné lokalitě s úžasným výhledem, v těsném sousedství Modřanské rokle, cyklostezky a řeky Vltavy s pohodlně dostupným centrem Prahy.
Nacházíme se na jihu Prahy ve čtvrti nových bytových novostaveb v městské části Modřany nedaleko řeky Vltavy. 

Příjemné prostředí zde vytváří rozlehlá travnatá odpočinková zóna s dětským hřištěm ve vnitrobloku a dostatečné vzdálenosti mezi bytovými domy s moderní architekturou.


Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně obchodů, školek a škol. Pár minut od domu po oblíbené cyklostezce na Vás čeká rozmanitá příroda. Pohodlné spojení do centra města zajišťuje zastávka MHD (tramvaj, vlak i autobus) v pěší vzdálenosti. Kupující může také ocenit blízké napojení na pražský okruh. 


Předmětem prodeje je skvěle prosvětlený byt v novostavbě dispozice 3+kk o užitné ploše 98 m2 v druhém nejvyšším 7. nadzemním podlaží novostavby projektu Modřanka, která prošla kolaudací v roce 2017 s orientací západ-jih-východ.
Jedná se o zděný zateplený dům s energetickým štítkem třídy B. Jsou zde osazena velkoformátová dřevěná euro-okna s izolačním dvojsklem. Vytápění bytu je řešeno dálkovým topením s přenosem do radiátorů. Ve spojení s úsporností budovy jednotka nabízí nízké celkové náklady i s poplatky za pravidelný úklid a platbu do fondu oprav. 


Jednotka nabízí zajímavou dispozici, rozdělující byt na obytnou a společenskou část. 


Při návštěvě bytu vstoupíte do zádveří s vestavěnými skříněmi zajišťující dostatek úložných prostor, které navazuje na velkou centrální chodbu. Ta mimo technickou část, ve které se nachází pračka se sušičkou a další úložné prostory nabízí také vstup na oddělenou toaletu s umyvadlem a do koupelny s oknem, která je vybavena vanou, umyvadlem, otopným žebříkem a druhou toaletou. 


Z chodby se dále dostaneme do obytné části, kde je ložnice o výměře 16 m2 a dětský pokoj s rohovým zasklením. Obě místnosti nabízí další vestavěné skříně a díky velkoformátovým oknům také vynikající prosvětlení a hezký výhled na Modřany.


Dominantou bytu je obytný prostor o rozloze 36 m2. Je zde mimořádný a velmi dobře prosvětlený prostor pro velký jídelní stůl, sedací soupravu, televizní stěnu a také kuchyni.

Kuchyně byla navržena designovým studiem. Jedná se o kvalitní linku s ostrůvkem s vestavěnými spotřebiči značky Brandt a De Dietrich včetně myčky a indukční varné desky.


Hlavní obytná část je směřovaná na zastřešenou terasu o výměře 8,4 m2, která nabídne dostatek místa pro jídelní stůl s grilem a relaxování. Díky její západní orientaci a druhému nejvyššímu podlaží nabídne důležitý přínos světla po celý den, soukromí a nezaměnitelné pohledy na Vltavu a západ slunce v dalekém horizontu. 


V interiéru byly použity kvalitní materiály. Na podlaze je položena plovoucí podlaha nejodolnější třídy v kombinaci s keramickou dlažbou a CPL dveře s masivním rámem. Terasa je také vybavena novými stínícími roletami. 


K bytu náleží 2 garážová parkovací stání v suterénu domu a sklepní kóje o výměře 2 m2. Dále také podíl na společných a okolních částech domu s možností užívání kočárkárny a kolárny.

www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Rorýsova, Praha