469

Prodaných nemovitostí 2018-2024

Reference klientůLeona Navrátilová - Prodej bytu 3+kk Voskovcova, Olomouc

S makléřem Petrem Hanákem jsme byli nadmíru spokojeni! Je to velice ochotný, milý a hlavně profesionální člověk, který ví co dělá. Vždy dokázal vše vyřešit a dobře poradit, co se týče prodeje či koupě nemovitosti. Jde vidět, že ho jeho práce baví a je radost s ním spolupracovat.

Ještě jednou by jsme Vám chtěli velice poděkovat za vše co jste pro nás udělal. Děkujeme!
Navrátilová s rodinou.

Marie Kaňáková - Prodej bytu 4+kk  99 m2, Olomouc

Zdravím. Chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za skvělou spolupráci. Z Vaší strany se jednalo o naprosto profesionální práci, kdy jste se naší záležitosti věnoval s příkladným nasazením, naprosto přesně, tak, jak by prodej měl vypadat. Ještě jednou děkuji a přeji Vám plno úspěšných transakcí. Ať se Vám daří. Kaňáková Marie  

Marie Havlíčková - Prodej bytu 3+1 142 m2, Olomouc

Děkuji p. Hanákovi za perfektně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Od nafoceni, prezentaci kupujícím a všeho kolem, vždy super. Zájemců o tuto práci bylo hodně, ale vůbec nelituji a vřele p. ing. Hanáka doporučuji všem. Havlíčková Marie, Olomouc


Pan Honč - Prodej rodinného domu - Grygov, Olomouc

Moc děkuji pane Hanáku, za provedení celým prodejem domu. Vaši práci a způsob prezentace nemovitostí jsem už znal z dřívějška z inzerce, proto jsem si vás zvolil a musím říct, že prodej proběhl díky vám perfektně.

Nafocení, seznámení se s nemovitostí, její prezentace kupujícím, byla dle mého názoru na velmi vysoké úrovni, co jinde postrádám.
Po celou dobu jste byl proaktivní, vždy k dispozici, perfektní informovanost a musím říct, že díky vám, mě to celé bavilo.
Díky a příště se na vás znovu rád obrátím.


Muchovi - Prodej bytu 4+kk Olomouc, Koupě bytu 4+kk Olomouc

Sehnat vhodnou nemovitost není v dnešní době vůbec jednoduchá záležitost a záleží na mnoha, často těžko ovlivnitelných faktorech a do jisté míry i na štěstí. Když už se objeví nemovitost, která vyhovuje ve většině ohledů, často je potřeba utkat se s dalšími kupci, sehrát souboj s časem, úřady, je potřeba prodej administrativně zastřešit, získat nejrůznější povolení, doklady, plány, návrhy a další potvrzení.

Obrovskou míru pomoci v realizaci našeho projektu tj prodej vlastní nemovitosti a nákup nové nemovitosti byla spolupráce s realitní kanceláří Hanák reality, která krok za krokem postupně překonala veškeré překážky a výzvy, které při procesu prodeje nastaly, sladila posloupnost jednotlivých úkonů v čase a celou akci dotáhla do vítězného konce, ke spokojenosti všech zapojených stran.

K naší vysněné nemovitosti nám pomohl konkrétně pan Petr Hanák - vyslechl naše přání a pomáhal nám hledat byt podle našich představ, pomohl nám se všemi úkony, které s naší nemovitostí souvisely.

Paní Lenka Kutilová - Prodej chaty se zahradou

Dobrý den, Petře, tak už Vám mohu oficiálně poděkovat za Vaši úžasnou práci a pomoc při prodeji tatínkovi zahrádky v Třebčíně. Jsem moc ráda, že jste mi byl doporučen a já využila Vašich služeb. Vždy jste byl milý, příjemný, flexibilní a přístupný čemukoliv. Jen díky Vám se zahrádka prodala tak dobře a lukrativně, v co jsem ani nedoufala. Předčilo to veškerá má očekávání. Moc ráda se v budoucnu, bude-li to potřeba, na Vás obrátím a svěřím Vám ať už koupi či prodej nemovitosti. Ještě jednou velké díky s přáním krásného léta. Lenka KUTILOVÁ

Lucia Slováková - Prodej bytu 3+1, Olomouc

S pánom Hanákom sme začali spolupracovať pri kúpe našeho nového bytu. Pri tejto príležitosti jsme sa dohodli aj na predaji bytu, ktorý sme v tejto dobe vlastnili. Bolo to veľmi dobré rozhodnutie a sme za neho radi. Spolupráca prebehla bez problémov, ušetrila mnoho starostí a vybavovania. Na základě tejto pozitívnej skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie hanakreality vrelo doporučovať.

Manželé Panákovi - Prodej rodinného domu - Staměřice 

Chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za prodej naší nemovistosti. Váš přístup byl bezkonkurenční a velice profesionální. Byl jste vždy připraven a s neobyčejnou lehkostí vše vyřešil ke spokojenosti naší i kupujících. Jste super!

Sedláčkovi - Prodej bytu Bacherova, Olomouc

S panem Hanákem jsme se poprvé setkali v době, kdy jsme již byly rozhodnuti změnit naše původní bydlení. Byla to naše třetí prohlídka nemovitosti a jednoznačně nejlépe připravená. Profesionalita a komunikace s námi, jakožto potencionálními kupci, byla nad naše očekávání. Nemovitost jsme sice nekoupily, ale věděly jsme, že prodej té naší nemovitosti svěříme právě panu Hanákovi. Kvalita, s jakou byla připravena prezentace prodeje nemovitosti, je mimo běžný standard. Komunikace mezi prodejcem, makléřem a případným kupcem je na velmi vysoké úrovni. Vše bylo řešeno k naší plné spokojenosti. Pan Hanák aktivně řídil celý prodej a seznamoval nás s právě probíhajícími a budoucími kroky celého procesu. Smlouvy, katastr, notářská úschova, přepisy energií, jednání se společenstvím vlastníků atd. bylo vše v jeho režii. Vše na čem jsme se domluvily, bylo dodrženo. Pana Hanáka můžeme Vám, případným zájemcům o služby realitního makléře, jen a jen doporučit. Pane Hanáku, děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů. Renáta a Jan Sedláčkovi.


Paní Lachatová - Prodej bytu - Praha 5, Košíře

Pán Hanák mi sprostredkoval predaj bytu v Prahe. Vzhľadom k tomu, že v Prahe nebývam, veľmi oceňujem, že všetko vybavil bez nutnosti mojej osobnej účasti, pričom o všetkých krokoch som bola priebežne informovaná. Získal si ma svojim vysoko profesionálnym a zároveň ľudským prístupom. Predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov.Ešte raz ďakujem za poskytnuté služby, ktoré môžem len a len odporúčať. Viera Lachatová

Jurníčkovi - Rodinný dům Plumlov

Při hledání nemovitosti pro naši rodinu jsme se potkali na prohlídkách se spoustou olomouckých makléřů. Osobnost, styl práce a přístup pana Petra Hanáka byl tak nadstandardní a natolik nás oslovil, že jsme pro další spolupráci zvolili jednoznačně jeho. Všem budoucím klientům můžeme pana Hanáka doporučit, protože profesionalita, flexibilita, empatie, humor a celkové jednání je v dnešní době naprosto ojedinělé. Děkujeme, že jsme se poznali a za to, že prodej proběhl přesně podle našich představ.

Hajduchovi - Prodej dvou bytů - Olomouc 

Dobrý den. Chtěli bychom Vám s tátou tímto moc poděkovat za naprosto špičkový a profesionální servis při prodeji dvou bytů a koupě RD úplně v jiné lokalitě. Načasování všeho aby to vše do sebe zapadlo a vyšlo podle potřeb všech, nebylo vůbec jednoduché, ale vše jste zvládl na jedničku a s takovým přehledem a přístupem, který se jen tak nevidí.
Zvlášť musím ocenit a vyzdvihnout zcela mimořádnou pomoc, když jsem jel i s tátou na důležité jednání o koupi domu a měl jsem vážnou dopravní nehodu ne z vlastní viny.
Nikdy Vám nezapomenu Váš úžasně lidský přístup, kdy jste mi neskutečně moc pomohl v mé nelehké životní situaci a musím říct, že to se dnes už nevidí vůbec.
Pana Petra Hanáka můžu jen vřele doporučit, protože je jednoznačně ten nejlepší.
Díky moc ještě jednou a s pozdravem Ladislav Hajduch ml. a st.

Mgr. Lenka Valentová - Prodej rodinného domu Olomouc Neředín

Dobrý den pane Hanák, děkuji Vám za zprostředkování prodeje rodinného domu, s Vaším profesionálním přístupem jsem byla velmi spokojena. Můžu všem Vaše služby doporučit a ráda svým známým kontakt na Vás předávám.
S přátelským pozdravem, Lenka Valentová.

RNDr. Eva Hlídková, Ing. Petr Hlídek - Prodej rodinného domu Olomouc

Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci pana makléře Petra Hanáka. V minulých měsících s námi řešil prodej domu v Olomouci. Dům se prodával za krizové situace v celé ČR, takže to nebyla jednoduchá situace. Vše proběhlo v naprostém pořádku bez jakýchkoliv komplikací, k naší velké spokojenosti. Pan Petr Hanák nám vše dopodrobna vysvětlil, probraly jsme ceny na trhu, momentální situaci a doporučil i prodejní cenu. Celou dobu nás informoval o každém kroku, vše s námi konzultoval, byl profesionální, vstřícný a velmi příjemný. Realitní kancelář www.hanakreality.cz doporučujeme všem, kteří přemýšlí o koupi nebo prodeji nemovitosti v regionu.

MUDr. David Vindiš Ph.D. - Prodej bytu 3+kk Gen. Píky, Olomouc, Koupě bytu 4+kk, Olomouc

S vaší prací realitního makléře jsem byl spokojen. Využil jsem Vašich služeb při koupi i prodeji bytu. Co se týče prodeje mého bytu: Jako Vaše velké klady považuji: Profesionální přípravu prodeje, nafocení bytu fotografem, kvalitní prezentace nemovitosti s naplánováním nabídky, zjišťování poptávky a z toho vyplývající přiměřeně vysoké ceny za nemovitost. Zprostředkování schůzek s kupujícím proběhlo vždy ve shodě všech, naplánovány dopředu všechny kroky v přehledném rozpisu.Co se týče koupě bytu: Prohlídky proběhly dle našich požadavků, zodpovězení dotazů Vámi či majiteli. Opět podrobné zpracování jednotlivých kroků. Rovněž pozitivně hodnotím Vaši ochotu měnit znění kupní smlouvy dle požadavků mého právníka, zapracování Vaším právníkem již tak ochotné nebylo, ale naštěstí v těch méně podstatných věcech.Jako jediný nedostatek vidím drobné komunikační nedostatky, vzniklé spíše z Vaší snahy vše v rozumném čase dořešit. Práce s lidmi není jednoduchá a někdy sladit požadavky dvou zcela odlišných klientů není snadné.Věřím, že nově zaměstnaná asistentka prospěje Vaší firmě, nebudete muset řešit s klienty vše a budete mít čas se zaměřit na to podstatné.Celkově jsem byl s Vaší prací velmi spokojen a rád Vás doporučím dále. MUDr. David Vindiš

Ing. Martin Mašek - Prodej bytu 4+kk, Olomouc

S panem Hanákem jsem realizoval prodej bytu 4+ kk , 120 m2 v Olomouci. Jsem velmi rád, že jsem si vybral právě jeho. Prodej bytu probíhal rychle a bez komplikací. Všechno bylo skvěle časově rozplánováno ve vazbě na koupi nového domu. Dostal jsem za byt maximální tržní cenu. Velmi dobře hodnotím i poskytnutý právní servis. Naprosto nadstandardní je i individuální přístup k zákazníkům, který od velkých RK nečekejte. Pokud bude někdo z přátel a známých prodávat nemovitost, určitě jim ho doporučím.

Lenka Neumannová - Olomouc

Již od prvního setkání s panem Petrem Hanákem jsme s partnerem na základě zkušeností s jinými věděli, že je tím TOP odborníkem ve svém oboru. Když přidáme jeho lidský přístup a pochopení.... zbývá jen všem jeho služby doporučit .
A v případě , že v budoucnu budeme řešit ještě v rodině nějaké nemovitosti, jen přes něj! Za všechno Vám ještě jednou patří velké DĚKUJEME....

MUDr. Libor Jelínek - Prodeji bytu 3+1 Olomouc, Chata Bouzov, koupě RD Tršice

S panem Hanákem jsme byli velmi spokojení při koupi rodinného domu. Pomohl nám nejen s nákupem nemovitosti, ale i zajistil prodej předchozího bytu, což nám díky načasování výrazně pomohlo s financováním. Rozhodně mohu doporučit. Profesionální a vstřícný přístup.

Mgr. Hana Vašutová - Prodej rodinného domu 5+1 Farského, Olomouc

S panem Hanákem jsem realizovala prodej rodinného domu v Olomouci, na ulici Farského. Jako klientce pana Hanáka se mi dostalo opravdu nadstandartního servisu. Pan Hanák disponuje vysokou komunikační schopností, výbornou orientací ve svém oboru a profesionalitou. Je empatický , vstřícný a je velmi seriózní, co řekne, to platí. Moc jsem ocenila jeho čas a proaktivní přístup, který prodeji věnoval. Je to realitní makléř, na kterém je vidět, že ho jeho práce opravdu baví, je flexibilní a nic ho nezaskočí. Jako klientka jsem s panem Hanákem cítila klid a pohodu, protože od prvního setkání až po dokončení prodeje převzal absolutně iniciativu, vše vyřídil a vykomunikoval sám, a tím mi ušetřil mnoho času. Touto formou bych mu ještě jednou chtěla za všechno velmi poděkovat a popřát mu spoustu spokojených klientů.
Velmi doporučuji. Případné dotazy na tel.: 724 177 701

Čapkovi - Prodej Rodinného domu 6+kk, Hlušovice - Olomouc

O panu Hanákovi mohu napsat pouze to, že je to kouzelník na svém místě. Dokázal zprostředkovat prodej našeho bývalého domu během necelých dvou měsíců, a to v době, kdy byla na jaře zastavena ekonomika země a všichni kolem bláznili kolem covidu. Jeho služby jsou naprosto profesionální a nekončí pouhým předáním nemovitosti, ale věnuje se Vám i kupujícím nadále. Na lidi působí uklidňujícím dojmem. Dostanete-li se do problémů, které i třeba nesouvisí s prodejem nemovitosti, dokáže Vám pomoci. Díky němu jsme ukočírovali financování nového domu a nedostali jsme se do velkého maléru, který by nás zřejmě neminul. Zároveň nám dokázal zprostředkovat i služby, které se týkaly zařízení nového domu a my se tak bez větších obtíží mohli přestěhovat. Hledáte-li někoho, kdo Vám pomůže s prodejem nemovitosti, neváhejte a obraťte se na pana Hanáka, neboť Vám opravdu poskytne služby od A až do Z.

Ing. Svata Fišerová - Prodej bytu 3+1 Štítného, Olomouc

Protože jsem sama pracovala kdysi ve třech realitkách, byla jsem k prodeji přes realitní kancelář velice skeptická. Protože však prodej bytu v Olomouci z Brna neošéfujete, svolila jsem ke spolupráci s Petrem Hanákem. Jeho způsob práce naprosto předčil mé očekávání, dá se říci, že mě nadchnul. Služby byly silně nadstandardní, komunikace výborná, vše klapalo podle vypracovaného plánu, všechny termíny byly přesně dodrženy. Pokud budu někdy potřebovat znovu pomoc realitní kanceláře, určitě to bude tato. Mohu s klidným svědomím doporučit komukoli, kdo potřebuje najít skvělou realitní firmu.

Ing. Václav Kos, Alice Kosová - Prodej bytu 3+kk Bacherova, Olomouc

S panem Hanákem jsem prodávali náš byt v Olomouci na ulici Bacherova. Potřebovali jsem rychlou reakci na prodej, protože jsem zároveň kupovali rodinný dům a peníze z prodeje bytu bylo potřeba na LTV pro banku. Musím říci, že jsem byl velmi mile překvapen rychlostí, pružností a komunikací p. Hanáka. Vše bylo vždy dopodrobna vysvětleno a každy krok společně konzultován, což jsem oceňoval nejen já, ale i manželka. Vážím si také rad, které nám byly předávány ohledně koupě RD a které byly skvělou nádstavbou již tak výborně odvedené práce.

Mohu jen doporučit. Případně dotazy na tel. 731 118 712.

Děkujeme. Alice a Václav Kosovi.

Štancelovi - Prodej bytu 4+kk Babická, Šternberk

Přes p. Hanáka jsme prodávali byt ve Šternberku, prodej dopadl lépe, než jsme očekávali a prodejní cena byla vyšší, než jsme požadovali, zejména díky tomu, že p. Hanák vodil opravdové zájemce o koupi.
Takže za mě můžu prodej nemovitosti přes p. Hanáka vřele doporučit, o vše se rychle postará a jednání je na úrovni.
Spokojený klient Jan Štancel 

Ing. Petr Kamas - Prodej bytu Pražská - Olomouc

Do doby, než jsem poznal pana Hanáka jsem "házel" realitní makléře do jednoho pytle. Byt jsem prodával neúspěšně dlouhou dobu a poté se rozhodl změnit realitního makléře, kterým se stal právě pan Hanák. Díky jeho umu dokázal byt prodat ve velmi krátké době k mé plné spokojenosti a přišel tak na to, jaký je opravdový rozdíl mezi realitními makléři na trhu. Navíc celé jednání bylo naprosto profesionální, transparentní a poskytoval průběžně nadstandardní informace a vykonával i nadstandardní servis a činnosti během tohoto prodeje. Pana Hanáka mohu plně doporučit všem prodávající i kupujícím, opravdu jsem byl jeho servisem více než mile překvapen.

Mgr. Jakub Smolík - Prodej bytu 3+kk Synkova - Olomouc

Realizace prodeje nemovitosti prostřednictvím realitního makléře Petra Hanáka proběhla naprosto hladce a předčila veškeré moje očekávání i navzdory nepříznivé situaci a překážkám způsobených opatřeními v důsledku výskytu "Covid-19". Od první schůzky mi bylo zřejmé, že pan Petr Hanák dělá svou práci "jinak" a v průběhu samotné realizace mě jen přesvědčil od svojí vysoké profesionalitě a výjimečných zkušenostech z oboru. V celém procesu prodeje jsem se tak s výjimkou několika podpisů nemusel starat vůbec o nic. Kdybych se měl někdy v budoucnosti rozhodovat, jestli řešit prodej nemovitosti sám a nebo skrze pana Hanáka, tak budu určitě volit druhou z možností.

Rodina Machačovi - Prodej bytu Slatina - Brno

Chtěli bychom poděkovat panu Hanákovi za jeho profesionální služby, které se vyznačují především rychlostí a velkou mírou profesionality. Určitě bychom též vyzvedli jeho ochotu a proaktivní přístup jak k samotném prodeji tak k poprodejnímu servisu a také bezproblémouvou komunikaci. Díky všem těmto vlastnostem můžeme jeho služby jednoznačně doporučit všem, ať už prodávají nebo kupují. Příště se na něj s důvěrou obrátíme znovu!


PharmDr. Marie Buchtová - Prodej rodinného domu Třebčín

Reality Hának lze jen doporučit. Pan Hanák nepůsobil dobrým dojmem jen na první schůzce, ale během celé doby prodeje domu. Profesionalita je u něj samozřejmostí. Je to milý, empatický člověk, svému oboru rozumí a skvěle se v dané problematice orientuje, lze se na něj spolehnout. Co bylo v jeho kompetencích zařídil, prakticky stačilo podepsat jen nutné dokumenty. Je to ochotný člověk a když se na něj obrátíte, jistě nebudete litovat. 

Lenka Dužíková - Prodej bytu Komenského, Olomouc

Z naší strany naprostá spokojenost. Oceňujeme profesionální přístup, a čas, který nám pan Hanák věnoval. Velmi kvalitní příprava a prezentace naší nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů. Vztah klient a poskytovatel byl ve všech směrech na vysoké úrovni.
Toto není dle našich zkušeností s jinými realitními makléři žádnou samozřejmostí. Ze strany pana Hanáka nám byly poskytnuty nadstandartní služby.
Moc děkujeme a můžeme všem jen doporučit. 

Rodina Švecova - Prodej rodinného domu Tršice

Z naší strany naprostá spokojenost. Oceňujeme profesionální přístup, a čas, který nám pan Hanák věnoval. Velmi kvalitní příprava a prezentace naší nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů. Vztah klient a poskytovatel byl ve všech směrech na vysoké úrovni.
Toto není dle našich zkušeností s jinými realitními makléři žádnou samozřejmostí. Ze strany pana Hanáka nám byly poskytnuty nadstandartní služby.
Moc děkujeme a můžeme všem jen doporučit. 

Marcela Michalíková - Prodej bytu 3+kk 97 m2 Novostavba - Nezvalova, Olomouc 

Byla jsem velmi spokojená s přístupem makléře i s průběhem prodeje. Vše bylo 100% zajištěno, kdykoliv jste byl k dispozici a udělal si čas i když 5min ale udělal a to pro mě bylo velmi důležité. Jen můžu doporučit.
Kdybych ještě někdy něco prodávala tak se obrátím na Vás. Přeji Vám, aby se dařilo v podnikání jako doposud.

Mgr. Hana Karpfová - Prodej RD Bohumín

Jednoznačně doporučuji! Vstřícný, ochotný, usměvavý, ale především profesionální. Přeji ještě spousty minimálně stejně spokojených klientů. 

Ing. Ondřej Hanák, Mgr. Barbora Hanáková (shoda jmen) - prodej bytu 3+kk s garáží - novostavba Samotišky

Výběru vhodné nemovitosti pro naši rodinu, jsme se z různých důvodů, věnovali více než tři roky. Za tuto dlouhou dobu jsme se setkali s několika desítkami realitních makléřů. Když jsme následně prodávali naši starou nemovitost, volba byla jasná, oslovili jsme pana Petra Hanáka, se kterým jsem se setkali vícekrát během hledání nového bydlení. Jeho přístup byl vždy profesionální a už od začátku si získal naši důvěru, svým vystupováním a prezentací nabízených nemovitostí. Samotný prodej naší nemovitosti proběhl zcela hladce a s naší minimální účastí, pan Hanák vše zařádil k naší plné spokojenosti.Pan Hanák vždy odvedl perfektní práci a jeho služby byly nadstandardní.Pokud někdy v budoucnu budeme potřebovat realitní služby určitě se na pana Petra Hanáka opět obrátíme.

Mgr. Petra Kašparová - prodej bytu 4+1 Bacherova 

Prodávali jsme byt a zároveň kupovali další nemovitost, tudíž jsme mohli porovnat známou olomouckou realitní kancelář se službami Petra Hanáka a byl to opravdu nesrovnatelný přístup. Pan Petr Hanák je profesionál a v dané oblasti se skvěle orientuje. Mohu je doporučit. 

Jan a Nikola Patákovi - RD Třebčín 160 m2, Byt 4+kk Jarmily Glazarové 137 m2 Olomouc

Rádi bychom Vám tímto s manželem poděkovali za Vaši ochotu, čas a z Vaší strany bezproblémový chod obchodu a celkový servis. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli změnit bydlení, rádi se na Vás opět obrátíme. Do té doby Vás minimálně budeme doporučovat lidem ve svém okolí.

Kristýna Štěpánková - prodej bytu 2+kk Tišnov

Velice úžasná spolupráce, nejen nadmíru profesionální, ale i lidský a přátelský přístup. Pana Petra Hanáka mohu vřele doporučit, je to špička ve svém oboru...🙂 Moc děkujeme. 

Jaroslav Dalloš, Naďa Dallošová - prodej bytu 3+1, Trnkova,  Olomouc

Byli jsme s Vámi velice spokojeni s jakou pílí jste vše zařizoval. Těšíme se na další spolupráci . S pozdravem Dallošovi.

Zdenka Gregorová - prodej bytu 3+1 s garáží, Nemilany Olomouc

Kupovala jsem nový byt a prodávala stávající. Realitní makléř Petr Hanák, který prodej i koupi zprostředkoval mně mile překvapil svoji odborností , skvěle připravenou prezentací i vstřícným jednáním a profesionálním chováním. Vřele doporučuji. Gregorová Zdenka   

Mgr. Ondřej Hojgr, MUDr. Jitka Hojgrová - prodej RD 5+kk Bělidla Olomouc

Mile mě překvapila Vaše ochota a připravenost pomáhat i s věcmi, které podle mne nepatří do ranku služeb realitního makléře. Měl jsem z Vás i Vašich služeb velmi dobrý pocit. 

Anna Václavíková - prodej RD 4+1 Šternberk, Prodej stavebního pozemku Obora - Šternberk

Pro všechny co čtou tyto řádky. Realitního makléře pana Petra Hanáka můžu s čistým svědomím jen doporučit. A tímto mu za jeho profesionální práci moc a moc poděkovat.

doc. MUDr. Martin Šimek Ph.D., MUDr. Petra Šimková - Prodej bytu Prof. Fuky Olomouc, bytu Šumperk

Chtěli bychom poděkovat panu Petru Hanákovi za jeho profesionální a současně lidský a plně angažovaný přístup při prodeji našich 2 nemovitostí a koupi rodinného domu. Při takto velké a časově i organizačně náročné transakci byl nejen realitním makléřem a zprostředkovatelem ale současně i rádcem a pomocníkem při řešení všech byrokratických postupů a jiných komplikací. Byl prakticky kdykoli dostupný telefonicky nebo osobně a také orientovaný a ochotný pomoci. Jeho služby budeme rádi doporučovat dále a přejeme, aby další obchody byly méně komplikované než ten náš ale současně stejně úspěšné.rodina Šimkova

Jiří Raindl - Prodej bytu 2+1 Olomouc

Za mě super přístup i komunikace, Petr Hanák odvádí svou práci na výbornou, 1*
Do budoucna mu přeji spousty úspěšných obchodů a více takových pohodových a hlavně spokojených klientů :)

Pavel Remecký, Eva Remecká - Prodej rodinného domu 5+kk Brno - Brněnské Ivanovice

Děkuji za profesionální a nadstandartní přístup při prodeji nemovitosti. Pana Hanáka vřele doporučuji. 

MUDr. Marek Švec - Prodej pozemku

Prodej pozemku ve spolupráci s p. Hanákem se realizoval perfektně. Férové jednání, výborná prezentace a žádné starosti. Realitního makléře mohu doporučit. MUDr. Švec

MUDr. Petra Polčáková, Jaroslav Polčák - Prodej bytu ul. Horní lán Olomouc

Dobrý den,děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo bez problémů, ocenili jsme zejména profesionální přístup
a snahu vyjít vždy vstříc všem zúčastněným st stranám. Ve srovnání s jinými realitními kancelářemi, se kterými jsme dříve jednali, byly Vaše služby opravdu na vynikající úrovni.S pozdravem, Jaroslav a Petra Polčákovi.

Ing. František Pavlásek, Ing. Petra Pavlásková - Prodej apartmánu Ramzová

Vážený pane Hanáku,
děkujeme Vám za bezproblémový a rychlý průběh při prodeji našeho apartmánu na Ramzové. Díky Vaší profesionalitě jsme byli velmi spokojeni a totéž přejeme i Vašich budoucím klientům. Petra a František Pavláskovi

Mgr. Lubomír Šmíd - Kupující

S realitní agenturou pana Petra Hanáka jsme realizovali koupi našeho bytu v Olomouci. Pan Hanák byl vždy perfektně připraven, choval se naprosto profesionálně a i když byl najatý prodejcem, velmi vycházel vstříc i nám. S realitními makléři mám vcelku bohaté zkušenosti a musím říct, že úroveň pana Hanáka je v tomto směru nadstandardní - vždy jevil ochotu pomoci, zařizoval věci nad rámec běžně obvyklých standardů a komunikace s ním byla vždy naprosto bezproblémová. Vřele doporučujeme! 

MUDr. Jaromír Freiwald - Prodej pozemků Křelov, Nedvězí u Olomouce, správa nájm. bytu, prodej bytu 3+1 Olomouc.

Se službami Petra jsem byl nadmíru spokojen. Setkal jsem se s nadstandardní ochotou , znalostí věci a spolehlivostí. S panem Hanákem jsem realizoval prodej pozemků a pronájem bytu . V podstatě jsem se nemusel o nic starat. Kontakt na zájemce a veškerou administrativu s věcmi spojenou vždy rychle a spolehlivě vyřídil. Má účast v celém procesu spočívala pouze v podpisu finální smlouvy. Svou profesionalitou mně ušetřil spoustu času a starostí. Pokud řešit něco kolem realit, pak jedině s panem Petrem Hanákem a jeho realitní kanceláří :-) MUDr. Jaromír Freiwald

Mgr. Tomáš Valent, Ing. Veronika Valentová - Prodej bytu 4+kk Bacherova Olomouc

Oceňujeme absolutní profesionalitu, zápal a znalosti pana Hanáka. Bylo radostí s ním spolupracovat. Vřele doporučujeme!

Ing. Milan Vašut  - Prodej rodinného domu 6+kk Charváty s dvojgaráží  (Olomouc)

Pokud uvažujete o prodeji domu nebo podobné nemovitosti a chcete ji co nejlépe prodat s minimem starosti tak se 100% můžete spolehnout na služby a profesionální přístup pana Petra Hanaka.Vzhledem k tomu, že jsem v životě několik nemovitostí prodal a koupil tak co bych nejvíce vyzdvihnul při prodeji domu v Charvatech je:

- perfektní komunikace - citlivá a atraktivni vizualizace nemovitosti - příprava nemovitosti na prodej /vyčištění dlažby, podlah/-profesionální právní služba - následný poprodejní servis. Milan Vašut

Manželé Mgr. Ing. Jiří Utěšený, Lenka Utěšená  - Prodej bytu 3+1 Olomouc

Dobrý den pane Hanáku, s upřímnou radostí Vám děkuji za Vaše realitní služby při prodeji bytu. Oceňuji především Váš profesionální přístup. prodej bytu jste zvládl od začátku do konce velmi dobře, a to jak po stránce inzerce, tak i administrativy. Jen málo realitních makléřů dokáže prezentovat byt cestou fotodokumentace pořízené profesionálním fotografem tak, jak to děláte Vy. S oběma stranami smluvního vztahu jste komunikoval otevřeně a seriózně. Pokud bych snad někdy v budoucnu realizoval prodej či koupi nemovitosti, s důvěrou se na Vás obrátím. Všem potencionálním zájemcům Vaše služby vřele doporučuji. Odměna za Vaše nezměrné úsilí je plně zasloužená a pro oba účastníky převodu bytu adekvátní. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a spokojené klienty.

Ing. Eva Chlopčíková - Prodej bytu 2 + 1 Olomouc

Chtěla bych touto cestou poděkovat a velmi ocenit průběh právě ukončeného prodeje. Pan Hanák má propracovaný systém všech jeho fází, žádná otázka ho nezaskočí, všechny problémy operativně vyřeší. Výstižně řečeno, je to profesionál každým coulem, opravdu otevřený a více než seriózní partner. Překvapil mne i nadstandardní rozsah služeb, které poskytuje oběma stranám. Určitě mohu tohoto "realiťáka" každému bezvýhradně doporučit. Toto telefonní číslo si velmi dobře uložím. Jedním slovem SUPER!!!

Vlasta Čohanová - Prodej bytu 2 + 1  Olomouc

Vážený pane Hanáku,chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Vysoká profesionalita, příjemný přístup a ochota, prostě dokonalý servis. Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů do dalších let. Ráda Vás doporučím svým známým a přátelům, pokud budou potřebovat prodat či pronajmout nemovitost.

Jarmila Hinštová - Prodej rodinného domu 5+kk Žabčice (Brno)

Dobrý den. Spokojená s Vaší činností jsem maximálně. Tato moje největší životní transakce - prodej domu - proběhla nad očekávání dobře. Vaše služby, počínaje prezentací na začátku, přípravy domu na focení, focení , prohlídky i nakonec samotný prodej proběhly naprosto profesionálně a hlavně v naprosto přátelské atmosféře a pohodě. Taky výsledek celé snahy, prodej domu, byl nad očekávání rychlý a myslím ke spokojenosti zúčastněných stran. Veškeré formality byly vždy náležitě a opakovaně vysvětleny, pochopit by musel i naprostý laik. Vše precizně připraveno a především dotaženo do konce. Vždy zpětné ověření a kontrola výsledku. Velký bonus je pokaždé vlídné slovo a podpora ve všech směrech, naprosto dokonalé zvládnutí komunikace na každé úrovni a v každé situaci. I syn byl nadšen.Takže moje největší životní transakce proběhla zároveň s nejlepším realitním makléřem. A za to veliké díky! Jarmila Hinštová

Lucie a Daniela Bedáňová - Olomouc - Prodej bytu 3+kk a garáže Brno - Kníničky 

https://www.dajabedanova.cz

Moc bych chtela podekovat panu Hanakovi za velke usnadneni nasi nelehke zivotni situace! Byl naprosto uzasny! Vsechno,od zacatku az do konce bylo naprosto profesionalni a bez problemovy! Se vsim poradil a vse zaridil!za me obrovsky palec nahoru a muzu vsem jen doporucit👌👍😊!!

Kateřina Vláčilová - Byt 3+1 Lipník nad Bečvou

Dobrý den p.Hanák,děkuji za zprostředkování prodeje mého bytu.Vše proběhlo nad očekávání hladce.Vaše práce byla profesionální a dobře odvedená.Služby p.Hanáka mohu vřele doporučit.Děkuji Vláčilová

Kovačíkovi - Byt 3+1 Albertova Olomouc

Dobrý den,
rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za prodeji naší nemovitosti. Jen díky Vaší odbornosti, vysoce profesionánímu úsilí a nadstandardnímu přístupu se podařil zrealizovat prodej i s tím související časově náročné administrativní činnosti. Vaše služby doporučujeme všem Vašim budoucím klientům a současně Vám přejeme mnoho úspěchů. Manželé Kováčikovi, Olomouc.

Paní Hauerová - Dům Řídeč, Byt 3+1 Trnkova Olomouc

S makléřem panem P. Hanákem jsem při prodeji i koupi nemovitostí byla velice spokojená. Je to velice spolehlivý a ochotný člověk. Vždy měl vzorně připravené podklady , člověk se může na něj obrátit s nějakou nejasností a on vše ochotně vysvětlí. Co slíbí, to také dodrží. Kdybych potřebovala v budoucnosti řešit nějaký prodej nemovitosti , byl by to zase tento člověk, na kterého bych se obrátila.
Všem doporučuji Hauerová

Pan a paní Kreuztovi - Dům 6+kk Týn nad Bečvou

Dobrý den, mistře! Zatím jsme se s manželkou nesetkali s realitním makléřem Vašeho formátu. Všechny Vaše služby byly naprosto bezkonkurenční a profesionální. Od první schůzky, přes plán nabídky, perfektní nafocení interiérů i okolí domu, prohlídky až po finální dotažení prodeje. Když se nás kamarádi a známí ptají na naše zkušenosti s prodejem, vždy Vás doporučujeme. Nejvíce oceňujeme Vaši loajalitu, ochotu a profesionální přístup. Jsme přesvědčeni, že na Vás nikdy nezapomeneme. Mockrát Vám za vše děkujeme a přejeme hodně úspěchu. Kreutzovi

Martina Nemrava - Byt Choceradská - Praha 4

Dobrý den Petře. Měnit nebo zlepšit by jste neměl vůbec nic, jste totiž úplně dokonalý! Jste prostě profík na svém místě, opravdu! Ani si nedovedete představit, jak moc jste mi se vším pomohl, že jsem nemusela nikam jezdit, nic zařizovat, všechno jste udělal vy včetně úklidu bytu, což vůbec není ve Vašem popisu práce a vůbec jste to dělat nemusel, takže za mě vše na jedničku a určitě Vás budu všem doporučovat nejen tady na Moravě, ale i v Praze, kde mám pár přátel...Moc díky!!! Martina

Ing. Jiří Hradil - Byt 2+1 Peškova Olomouc, Byt 1+1 Peškova Olomouc, Chalupa - Řídeč

Ahoj Petře, s Tvými službami jsme byli já i manželka opravdu velmi spokojeni. Oceňuji zejména Tvůj profesionální, přitom ale vysoce přátelský postoj k prodávajícím i všem potencionálním kupujícím. Rovněž tak si cením Tvých komunikačních schopností a snahy obeznámit se s prodávanou nemovitostí pokud možno do největšího detailu a následné schopnosti prezentovat tuto nemovitost v co nejlepším světle - vždy však pravdivě. Domnívám se, že i Tvá spolupráce s profesionálním fotografem rozhodně vždy přispěla k vyšší atraktivitě prodávané nemovitosti a že toto je i cesta, kterou se ubírat do budoucna. Pokud bych měl někdy ještě něco prodávat nebo kupovat, určitě bych se na Tebe obrátil - respektive bez jakýchkoliv obav Tě budu doporučovat svým přátelům a známým. Troufám si dokonce říct, že za dobu, co jsi fungoval jako náš realitní makléř se náš vztah posunul trošku dále a dnes to již není jen vztah obchodní. Děkuji a do budoucna přeji hodně dobrých obchodů. Zdraví J. Hradil

Ing. Markéta Laifrová - Rodinná vila 8+1 Svatý Kopeček Olomouc

Oceňuji u pana Hanáka při prodeji nemovitosti jeho kreativitu, návrh několika variant prodeje a prověření všech možností, časovou flexilibitu a profesionální přístup. Ráda budu pokračovat v další spolupráci.
Ing.Markéta Laifrová 

Mgr. Miloslav Skála - RD Litovel, Byt 3+1 Olomouc

Dobrý den, realizovali jsme s Vámi prodej dvou nemovitostí. Děkuji Vám za Váš profesionální a připom osobní přístup mnohdy i nad rámec Vašich pracovních povinností. Pro Vaši odbornost, profesionální a lidské kvality Vás s klidným svědomím mohu všem doporučit. Do Vaší další činnosti Vám přeji hodně úspěchů. Miloslav Skála 

Hana Benýšková - Byty Olomouc

Na pana Petra Hanáka jsem se již několikrát obrátila se žádostí o zprostředkování pronájmu mých dvou bytů. Vždy se úkolu ujal ochotně a bez odkladu. V krátké době získal několik zájemců, z nichž vybral ty, kteří odpovídali mým požadavkům a smluvním podmínkám. Po vzájemné dohodě jsme společně byt odprezentovali a vybrali vhodné nájemce. Pan Hanák byl přítomen u předání bytu i podpisu nájemní smlouvy. Vždy jsem byla s jeho službami spokojená a pokud je mi známo, zájemci o pronájem taktéž. 

Radek a Pavlína Chocholovi - Rodinná vila Tovéř u Olomouce 

Chtěli bychom poděkovat touto cestou mladému muži, který nás navedl na správnou cestu při prodeji našeho domu,nebál se do toho vložit kus sebe a svým profesionálním přístupem jsme zdárně prodej dokončili. Tento mladý muž se jmenuje Petr Hanák a nezbývá než vřele doporučit dalším lidem. Děkujeme Chocholovi

Josef Jedlička - Pozemek 4000m2 . Věrovany + (zajištění stavebního povolení pro kupují)

Děkuji za profesionální a nadstandartní přístup a pomoc s prodejem. Doporučuji. 

Kamila Švejcarová - Byt 3+1 118m2 Olomouc - Tabulový vrch (pyramidy), Chata - Veveří Hůzová

Má první zkušenost s prodejem nemovistosti obecně, byla velmi pozitivní. Nemohla jsem se vyznat ve všech potřebných úkonech, dokumentech, úřadech, které jsou při prodeji nemovistosti potřeba. Navíc jsem nemovitost prodávala a jinou nemovistost kupovala. Pan Hanák při prvním setkání vše vysvětlil, dle předem připravného harmonogramu, vždy dodržel termíny, schůzky apod. Nutné úkony při prodeji a nákupu nemovitosti vyřídil bez problémů. Vřele doporučuji. Profesionální přístup, profesionální a zároveň velice přátelské vystupování.

Janálovi - Byt 3+1 Prostějov

Musíme jen a jen chválit. Vše proběhlo bez problémů, rychle a s velkou ochotou. V budoucnu se na Vás určitě ještě obrátíme a teď budeme Vaše služby všude doporučovat a Vás osobně chválit.

Kubáčovi - Byt 3+1 Prostějov

Chci Vám tímto poděkovat za profesionalitu, ochotu a vstřícnost při řešení vzniklých drobných problémů, která byla nad rámec Vašich povinností. Vaše organizační a komunikační schopnosti a loajalitu při prodeji mohu všem jen doporučit. Při jakémkoli dalším prodeji či koupi nemovitosti v okruhu rodiny či známých víme na koho se obrátit.

Paní Eliška Tučková -  Bělkovice

Napsat o zprostředkování prodeje naší nemovitosti realitním makléřem panem Petrem Hanákem z fy FINCENTRUM je velice snadné. Naprostá spokojenost z naší strany. Kdyby existovala pro tento vztah (klient--poskytovatel) bodová resp. číselná stupnice, tak výsledkem by bylo číslo nejvyšší a ještě bychom přidali hvězdičku. Naprostá profesionalita, perfektní písemná, fotografická a technická dokumentace, stále přítomná snaha o promptní vyřízení či vyjasnění (avšak téměř neexistujících) problémů. To vše se zjevnou snahou být klientovi rádcem resp. pomocníkem (obzvlaště u nás, dříve narozených) řadí právě úspěšně skončený prodej předmětné nemovitosti do té (bohužel menší) části naší naprosté spokojenosti jednání s "úřadem". Téměř nás mrzí, že vzhledem k naší nově nabité zkušenosti s vámi a vaší realitní kanceláří nemáme k nabídce další nemovitost. Jiné reference snad netřeba.


Napsat referenci

Byli jste spokojeni či nespokojeni s mojí službou? Zanechte zde svojí zpětnou vazbu a pomozte ostaním v rozhodování.