64

Prodaných nemovitostí 2016-2018

Reference klientů


Kovačíkovi - Byt 3+1 Albertova Olomouc

Dobrý den,
rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za prodeji naší nemovitosti. Jen díky Vaší odbornosti, vysoce profesionánímu úsilí a nadstandardnímu přístupu se podařil zrealizovat prodej i s tím související časově náročné administrativní činnosti. Vaše služby doporučujeme všem Vašim budoucím klientům a současně Vám přejeme mnoho úspěchů. Manželé Kováčikovi, Olomouc.

Paní Hauerová - Dům Řídeč, Byt 3+1 Trnkova Olomouc

S makléřem panem P. Hanákem jsem při prodeji i koupi nemovitostí byla velice spokojená. Je to velice spolehlivý a ochotný člověk. Vždy měl vzorně připravené podklady , člověk se může na něj obrátit s nějakou nejasností a on vše ochotně vysvětlí. Co slíbí, to také dodrží. Kdybych potřebovala v budoucnosti řešit nějaký prodej nemovitosti , byl by to zase tento člověk, na kterého bych se obrátila.
Všem doporučuji Hauerová

Pan a paní Kreuztovi - Dům 6+kk Týn nad Bečvou

Dobrý den, mistře! Zatím jsme se s manželkou nesetkali s realitním makléřem Vašeho formátu. Všechny Vaše služby byly naprosto bezkonkurenční a profesionální. Od první schůzky, přes plán nabídky, perfektní nafocení interiérů i okolí domu, prohlídky až po finální dotažení prodeje. Když se nás kamarádi a známí ptají na naše zkušenosti s prodejem, vždy Vás doporučujeme. Nejvíce oceňujeme Vaši loajalitu, ochotu a profesionální přístup. Jsme přesvědčeni, že na Vás nikdy nezapomeneme. Mockrát Vám za vše děkujeme a přejeme hodně úspěchu. Kreutzovi

Martina Nemrava - Byt Choceradská - Praha 4

Dobrý den Petře. Měnit nebo zlepšit by jste neměl vůbec nic, jste totiž úplně dokonalý! Jste prostě profík na svém místě, opravdu! Ani si nedovedete představit, jak moc jste mi se vším pomohl, že jsem nemusela nikam jezdit, nic zařizovat, všechno jste udělal vy včetně úklidu bytu, což vůbec není ve Vašem popisu práce a vůbec jste to dělat nemusel, takže za mě vše na jedničku a určitě Vás budu všem doporučovat nejen tady na Moravě, ale i v Praze, kde mám pár přátel...Moc díky!!! Martina

Ing. Jiří Hradil - Byt 2+1 Peškova Olomouc, Byt 1+1 Peškova Olomouc, Chalupa - Řídeč

Ahoj Petře, s Tvými službami jsme byli já i manželka opravdu velmi spokojeni. Oceňuji zejména Tvůj profesionální, přitom ale vysoce přátelský postoj k prodávajícím i všem potencionálním kupujícím. Rovněž tak si cením Tvých komunikačních schopností a snahy obeznámit se s prodávanou nemovitostí pokud možno do největšího detailu a následné schopnosti prezentovat tuto nemovitost v co nejlepším světle - vždy však pravdivě. Domnívám se, že i Tvá spolupráce s profesionálním fotografem rozhodně vždy přispěla k vyšší atraktivitě prodávané nemovitosti a že toto je i cesta, kterou se ubírat do budoucna. Pokud bych měl někdy ještě něco prodávat nebo kupovat, určitě bych se na Tebe obrátil - respektive bez jakýchkoliv obav Tě budu doporučovat svým přátelům a známým. Troufám si dokonce říct, že za dobu, co jsi fungoval jako náš realitní makléř se náš vztah posunul trošku dále a dnes to již není jen vztah obchodní. Děkuji a do budoucna přeji hodně dobrých obchodů. Zdraví J. Hradil

Ing. Markéta Laifrová - Rodinná vila 8+1 Svatý Kopeček Olomouc

Oceňuji u pana Hanáka při prodeji nemovitosti jeho kreativitu, návrh několika variant prodeje a prověření všech možností, časovou flexilibitu a profesionální přístup. Ráda budu pokračovat v další spolupráci.
Ing.Markéta Laifrová 

Mgr. Miloslav Skála - RD Litovel, Byt 3+1 Olomouc

Dobrý den, realizovali jsme s Vámi prodej dvou nemovitostí. Děkuji Vám za Váš profesionální a připom osobní přístup mnohdy i nad rámec Vašich pracovních povinností. Pro Vaši odbornost, profesionální a lidské kvality Vás s klidným svědomím mohu všem doporučit. Do Vaší další činnosti Vám přeji hodně úspěchů. Miloslav Skála 

Hana Benýšková - Byty Olomouc

Na pana Petra Hanáka jsem se již několikrát obrátila se žádostí o zprostředkování pronájmu mých dvou bytů. Vždy se úkolu ujal ochotně a bez odkladu. V krátké době získal několik zájemců, z nichž vybral ty, kteří odpovídali mým požadavkům a smluvním podmínkám. Po vzájemné dohodě jsme společně byt odprezentovali a vybrali vhodné nájemce. Pan Hanák byl přítomen u předání bytu i podpisu nájemní smlouvy. Vždy jsem byla s jeho službami spokojená a pokud je mi známo, zájemci o pronájem taktéž. 

Radek a Pavlína Chocholovi - Rodinná vila Tovéř u Olomouce 

Chtěli bychom poděkovat touto cestou mladému muži, který nás navedl na správnou cestu při prodeji našeho domu,nebál se do toho vložit kus sebe a svým profesionálním přístupem jsme zdárně prodej dokončili. Tento mladý muž se jmenuje Petr Hanák a nezbývá než vřele doporučit dalším lidem. Děkujeme Chocholovi

Josef Jedlička - Pozemek 4000m2 . Věrovany + (zajištění stavebního povolení pro kupují)

Děkuji za profesionální a nadstandartní přístup a pomoc s prodejem. Doporučuji. 

Kamila Švejcarová - Byt 3+1 118m2 Olomouc - Tabulový vrch (pyramidy)

Má první zkušenost s prodejem nemovistosti obecně, byla velmi pozitivní. Nemohla jsem se vyznat ve všech potřebných úkonech, dokumentech, úřadech, které jsou při prodeji nemovistosti potřeba. Navíc jsem nemovitost prodávala a jinou nemovistost kupovala. Pan Hanák při prvním setkání vše vysvětlil, dle předem připravného harmonogramu, vždy dodržel termíny, schůzky apod. Nutné úkony při prodeji a nákupu nemovitosti vyřídil bez problémů. Vřele doporučuji. Profesionální přístup, profesionální a zároveň velice přátelské vystupování.

Jan a Nikola Patákovi - RD Třebčín 160 m2(podpultový prodej) - kupující Ing. Ellen Makovičková

Rádi bychom Vám tímto s manželem poděkovali za Vaši ochotu, čas a z Vaší strany bezproblémový chod obchodu a celkový servis. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli změnit bydlení, rádi se na Vás opět obrátíme. Do té doby Vás minimálně budeme doporučovat lidem ve svém okolí.

Janálovi - Byt 3+1 Prostějov

Musíme jen a jen chválit. Vše proběhlo bez problémů, rychle a s velkou ochotou. V budoucnu se na Vás určitě ještě obrátíme a teď budeme Vaše služby všude doporučovat a Vás osobně chválit.

Kubáčovi - Byt 3+1 Prostějov

Chci Vám tímto poděkovat za profesionalitu, ochotu a vstřícnost při řešení vzniklých drobných problémů, která byla nad rámec Vašich povinností. Vaše organizační a komunikační schopnosti a loajalitu při prodeji mohu všem jen doporučit. Při jakémkoli dalším prodeji či koupi nemovitosti v okruhu rodiny či známých víme na koho se obrátit.

Paní Eliška Tučková -  Bělkovice

Napsat o zprostředkování prodeje naší nemovitosti realitním makléřem panem Petrem Hanákem z fy FINCENTRUM je velice snadné. Naprostá spokojenost z naší strany. Kdyby existovala pro tento vztah (klient--poskytovatel) bodová resp. číselná stupnice, tak výsledkem by bylo číslo nejvyšší a ještě bychom přidali hvězdičku. Naprostá profesionalita, perfektní písemná, fotografická a technická dokumentace, stále přítomná snaha o promptní vyřízení či vyjasnění (avšak téměř neexistujících) problémů. To vše se zjevnou snahou být klientovi rádcem resp. pomocníkem (obzvlaště u nás, dříve narozených) řadí právě úspěšně skončený prodej předmětné nemovitosti do té (bohužel menší) části naší naprosté spokojenosti jednání s "úřadem". Téměř nás mrzí, že vzhledem k naší nově nabité zkušenosti s vámi a vaší realitní kanceláří nemáme k nabídce další nemovitost. Jiné reference snad netřeba.


Napsat referenci

Byli jste spokojeni či nespokojeni s mojí službou? Zanechte zde svojí zpětnou vazbu a pomozte ostaním v rozhodování.