Byt Bacherova - Olomouc

Prodáno


Prezentace nemovitosti k náhlednutí


Dispozice 

3+kk s terasou - 93 m2

Terasa 24,7 m2

pergola, vývod vody, elektřiny

Parkování

uzavřená garáž 21 m2

Vybavení bytu

klimatizace, masiv. dřevěná podlaha


Energetický štítek

B - nízké náklady na vytápění

Podlahové topení

v koupelněVážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný prostorný byt 3+kk ve velmi žádané lokalitě.

Lokalita Nová Ulice - Bacherova v Olomouci patří k nejžádanějším místům pro bydlení. Zdejší kaskádové domy dodají zákazníkům hledající byty přesně to, co požadují.

Nacházíme se na západním okraji města Olomouce v příjemném prostředí nedaleko přírody. Lokalita je velmi dobře dostupná jak z centra města, tak při příjezdu z olomouckého dálničního obchvatu. Silniční infrastruktura je v této části města velmi dobrá. Nedaleká obchodní centra a kavárny Vám zpříjemní každodenní život. Ve Fakultní nemocnici budete pěšky za pět minut a u tramvaje za tři minuty. Na lokalitě ulici Bacherova je krásná stejnorodost a vyváženost. Domy jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, ulice je plná vzrostlých stromů a byty - především jejich terasy nabízí ojedinělé soukromí.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným šesti podlažním zatepleným domem.

V přízemí se nachází garáže, sklepy a technické zázemí. Zajímavá na těchto prostorech je i vysoká světlá výška.

Dům je z roku 2007 a jeho vnitřní prostory jsou pečlivě udržované. Bytová jednotka se nachází ve 2. podlaží a je orientovaná na východní a jižní stranu. Díky umístění v domě nabízí výborné klima a dostatek světla. Energetický štítek třídy B, zaručuje nízké náklady na provoz bytu.

Při vstupu do bytu o užitné ploše 93 m2 uvidíte prostorné zádveří s velkou vestavěnou skříní. Přímo u vstupu se nachází oddělené WC s umyvadlem a také prostorná koupelna s rohovou vanou, dvojicí umyvadel, otopným žebříkem, místem pro pračku a sušičku. V bytu dále najdeme dětský pokoj o výměře 14 m2 a ložnici s šatním koutem a nábytkem na míru.

Dominantou jednotky je velký obytný prostor. Je zde dostatek místa na sedací soupravu s křeslem, vestavěnou nábytkovou sestavu s pracovním stolem a množstvím úložných prostor. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči značky AEG. Výhodou jsou tři pracovní plochy na masivní dřevěné desce a okno přímo nad linkou, které dodává přirozené osvětlení a možnost větrání.

Většina oken včetně velkoformátového v obytném prostoru jsou orientované na terasu o výměře 24 m2. Nachází se zde pergola a vývod vody pro zalévání květin. Terasa nabízí množství úložných prostor a díky dvojitému zábradlí také mimořádné soukromí. Perfektní je i výhled do klidové zóny plné zeleně.

Jednotka je vybavena kvalitní masivní dřevěnou podlahou, klimatizační jednotkou a koupelnou s podlahovým vytápěním. Topení je dálkové s výměníkem v jednotce.

K bytu náleží jedna, ze dvou uzavřených garáží v přízemí domu o výměře 21 m2. Nabídne místo pro osobní automobil, motocykl a kola.

Pořízením bytu získáte krásné a klidné bydlení o dispozici 3+kk s terasou, nízké náklady na bydlení, pohodlné parkování v garáži a byt ve vysokém standardu v perfektním stavu. 

Pro více informací a prohlídku volejte realitního makléře Petra Hanáka.Ke stažení:

www.hanakreality.cz