Byt Bacherova - Olomouc


Prezentace nemovitosti k náhlednutí


Dispozice 

2+kk s terasou - 84 m2

Terasa 24 m2

vývod vody, elektřiny, markýza

Parkování

1x garážové místo, venkovní parkoviště

Vybavení bytu

kompletní zařízení


Energetický štítek

B - nízké náklady na vytápění

Orientace

Východ, JihVážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný prostorný byt 2+kk ve velmi žádané lokalitě.

Lokalita Nová Ulice - Bacherova v Olomouci patří k nejžádanějším místům pro bydlení. Zdejší kaskádové domy dodají zákazníkům hledající byty přesně to, co požadují.

Nacházíme se na západním okraji města Olomouce v příjemném prostředí nedaleko přírody. Lokalita je velmi dobře dostupná jak z centra města, tak při příjezdu z olomouckého dálničního obchvatu. Silniční infrastruktura je v této části města velmi dobrá. Nedaleká obchodní centra a kavárny Vám zpříjemní každodenní život. Ve Fakultní nemocnici budete pěšky za pět minut a u tramvaje za tři minuty. Na lokalitě ulici Bacherova je krásná stejnorodost a vyváženost. Domy jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, ulice je plná vzrostlých stromů a byty - především jejich terasy nabízí ojedinělé soukromí.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným pěti podlažním zatepleným domem.

V přízemí se nachází garáže, sklepy a technické zázemí. Zajímavá na těchto prostorech je i vysoká světlá výška.

Dům je z roku 2007 a jeho vnitřní prostory jsou pečlivě udržované. Bytová jednotka se nachází ve 3. podlaží a je orientovaná na východní a jižní stranu. Díky umístění

v domě nabízí výborné klima a dostatek světla. Energetický štítek třídy B, zaručuje nízké náklady na provoz bytu.

Při vstupu do bytu o užitné ploše 84 m2 uvidíte prostorné zádveří s vestavěnou skříní. Přímo u vstupu se nachází oddělené WC s umyvadlem a také prostorná koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, místem pro pračku a sušičku. V bytu dále najdeme ložnici o výměře 16 m2 s šatní skříní na míru.

Dominantou jednotky je velký obytný prostor. Je zde dostatek místa na sedací soupravu, vestavěnou nábytkovou sestavu a jídelní stůl. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Výhodou je velká pracovní deska a okno přímo nad linkou, které dodává přirozené osvětlení a možnost větrání.

Velkoformátové balkonové okno v ložnici a posuvné v obytném prostoru jsou orientované na terasu o výměře 24 m2. Nachází se zde posezení a vývod vody pro zalévání květin. Terasa nabízí množství úložných prostor a díky dvojitému zábradlí také mimořádné soukromí. Stínění zajišťuje markýza. Perfektní je i výhled do klidové zóny plné zeleně.

Na podlaze je položena dlažba s koberci. Topení je dálkové s výměníkem v jednotce.

K bytu náleží komora o výměře 5 m2 a vnitřní garážové parkovací místo.

Pořízením bytu získáte krásné a klidné bydlení o dispozici 2+kk s terasou, nízké náklady na bydlení, pohodlné parkování a byt na skvělé adrese.

Pro více informací a prohlídku volejte realitního makléře Petra Hanáka.Ke stažení:

www.hanakreality.cz