Byt Bacherova 4+kk


Prodáno


Dispozice

4+kk 89 m2

Parkování

1x garážové, 2x venkovní

Soukromí

dvě jednotky na celém podlaží

Čisté LV

byt bez zatížení

K nástěhování

do měsíce

Energetický štítek

B - velmi úsporná budova


Fotogalerie bytu


Vážení klienti. Představujeme Vám příjemný a moc hezký byt 4+kk ve velmi žádané lokalitě Nová Ulice v Olomouci. Ulice Bacherova patří k nejžádanějším místům pro bydlení. Zdejší kaskádové domy dodají zákazníkům hledajícím byty přesně to, co požadují. Nacházíme se na západním okraji města Olomouce v příjemném prostředí nedaleko přírody. Lokalita je velmi dobře dostupná jak z centra města, tak při příjezdu z olomouckého dálničního obchvatu. Nedaleká obchodní centra a kavárny Vám zpříjemní každodenní život. Ve Fakultní nemocnici budete pěšky za pět minut a u tramvajové zastávky za tři. Na lokalitě ulice Bacherova je krásná stejnorodost a vyváženost. Domy jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti a byty a především jejich terasy nabízí ojedinělé soukromí.

Bytová jednotka o ploše 89m2 a dispozici 4+kk se nachází v 5. podlaží menšího udržovaného bytového domu, který byl kolaudován v roce 2005 a má energetický štítek třídy B (velmi úsporná). V bytě panuje velice klidná a pozitivní atmosféra. Poloha bytu zaručuje jedinečné soukromí. Velkou výhodou je orientace na všechny světové strany a také sousedství pouze s jedním bytem na patře. Ze západní terasy o výměře 10.5 m2 je skvělý výhled do okolí. Díky silné izolaci ve střeše, je v jednotce i v letních měsících příjemné klima. Bytová jednotka je ve skvělém stavu. Minulý rok zde proběhla kompletní rekonstrukce koupelny s wc a také výměna podlahových krytin v pokojích. Hned vedle vstupních dveří a chodby se nachází praktická šatna. Dále je v přední části bytu zmíněná koupelna, oddělené wc a jeden pokoj. Po vstupu do velkého obývacího prostoru si všimnete velice kvalitní kuchyňské linky se spotřebiči Bosch s velkým množstvím úložných prostor. Obývací pokoj, kterému dominují velké francouzské dveře na terasu, je velice vzdušný a dobře prosvětlený. Posuvnými dveřmi v pouzdře se z obývacího pokoje vstupuje do ložnice. Posledním pokojem je pracovna, kterou lze využít i jako dětský pokoj. K bytu náleží zděná sklepní komora o výměře 3.3 m2.

Pohodlné parkování zajišťuje jedno garážové stání v přízemí domu a také venkovní parkoviště, na kterém je možno s parkovací kartou parkovat 1-2 osobní vozidla. Podíl na pozemku s parkovištěm a zahradě v okolí domu je také součásti prodeje. Díky energetickému štítku třídy B má byt velice nízké náklady na provoz. Je v osobním vlastnictví bez zatížení hypotékou. Pro více informací a prohlídku kontaktujte realitního makléře Petra Hanáka.Aktuální cena bytové jednotky: 4.800.000,- + provize RK (3.5%)

Lokalita


5 minut

Obchodní centrum Haná

3 minuty

Tramvajová zastávka

5 minut

FNOL - Fakultní nemocnice


Centrum: 3 min autem

Kontakt


Petr Hanák     

 +420 773 151 968       

petr@hanakreality.cz