RD Císařská - Brodek u Prostějova


Dispozice

4+kk s terasou - 163 m2

Terasa

40 m2

Wellness zóna

sauna, sprcha, odpočívárna

Nízkoenergetický dům

Náklady do 5 tis. 

Energetický štítek

Velký pozemek

1307 m2Vážení klienti, představujeme Vám krásný nadstandardní rodinný dům se saunou na úžasném rozhlehlém pozemku ve velmi žádané lokalitě.

Nacházíme se ve staré zástavbě Brodku u Prostějova. V místě, které má výbornou polohu a díky blízkému nájezdu na dálnici také perfektní dopravní dostupnost do Prostějova, Olomouce, Vyškova a Brna.

Lokalita mimo jiné nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodu, pošty a sportovního areálu. Výhodou je také blízkost přírody a autobusové zastávky.

Předmětem prodeje je zděný bezbariérový nízkoenergetický dům o dispozici 4+kk s vnitřní podlahovou plochou 162 m2, který byl zkolaudován jako novostavba v roce 2018 v proluce mezi domy na velkém pozemku o výměře 1307 m2.

Dispozice nabízí prostorné vstupní zádveří s vestavěnými skříněmi, které navazuje na hlavní domovní chodbu. Zde se nachází vstup do koupelny s vanou, sprchovým koutem, dvojící umyvadel, toaletou a místem pro pračku se sušičkou. Dále je zde druhá oddělená toaleta, technická místnost s technologií a výstupem na zahradu. Dva dětské pokoje i hlavní ložnice mají výměru 16 m2.

Dominantou domu je velký výborně prosvětlený obytný prostor o výměře 46 m2 orientovaný na západní stranu. Je zde dostatek místa pro kvalitní kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči, praktickou spíž, jídelní stůl, sedací soupravu a televizní stěnu. Z obývacího pokoje je přes posuvný HS portál výstup na velkou zastřešenou terasu s jídelním stolem, posezením a venkovní kuchyní pro pohodlné grilování.

Nemovitost se nachází na rovinatém pozemku se vzrostlou a udržovanou zahradou.

Ta nabídne ojedinělé soukromí a mimořádný klid pro relaxaci. V přední části se nachází průjezd pro parkování s garážovými vraty s elektrickým pohonem, studna a již zmíněná zastřešená terasa. Zahradu odděluje přístavba, ve které najdeme místnost s finskou saunou, sprchou, toaletou a lehátky. Další dva prostory nabízí skladové zázemí, garáž pro motocykly, jízdní kola nebo dílnu. Průchodem se dostaneme do zadní části zahrady se skladem na dřevo, dětským hradem a úžasným sadem s ovocnými stromy.

Dům je ve výborném stavu. Byl vyzděný ze zdiva porfix se zateplením 20cm. Při výstavbě byly použity kvalitní materiály, stavební prvky a vybavení jako například vinylové podlahy, okna s izolační trojsklem, designové osvětlení, úpravna vody a klimatizace. O vytápění se stará el. kotel s přenosem do vodovodního podlahového topení. Díky energetickému štítku třídy B nabízí dům velmi nízké náklady na provoz.

Pořízením nemovitosti získáte krásný a prostorný domov, který vyniká soukromým a velmi klidným bydlením. To vše na úžasném pozemku ve výborné lokalitě.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.


Půdorys nemovitosti ke stažení: Již brzy v el. podobě


www.hanakreality.cz

Poloha 

Adresa: Císařská, Brodek u Prostějova