Rodinný dům - Břuchotín


160 m2

podlahová plocha

5+kk s galerií

Dispozice

510 m2

výměra pozemku

Parkování na pozemku

Klidná lokalita


Akumulační kamna    © hanakreality

Vážení klienti, představujeme Vám novostavbu mimořádně atraktivního rodinného domu v žádané lokalitě. Nacházíme se na okraji obce Křelov – Břuchotín nedaleko Olomouce v nové čtvrti rodinných domů.
Lokalita je známá svoji občanskou vybaveností a také výbornou dopravní dostupností s blízkým nájezdem na dálnici. Výhodou je také blízkost přírody a štěrkovny Náklo.

Předmětem prodeje je atypický zděný dvoupodlažní dům kolaudovaný ve stavu před dokončením o užitné ploše 160 m2 s dispozici 5+kk se dvěma koupelnami a galerií s výhledem do otevřeného prostoru nad obývacím pokojem situovaný na pozemku o výměře 510 m2.

Dispozice domu nabízí vstupní zádveří s chodbou se vstupem do velké šatny, technické místnosti, WC a koupelny s vanou a sprchovým koutem a toaletou. Dále se zde nachází ložnice, kterou lze užívat i jak pracovnu a dva dětské mezonetové pokoje.

Dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor o výměře 47 m2 otevřený do štítu. Je zde dostatek místa pro kuchyňskou linku s ostrůvkem s praktickou spíží, jídelní a pracovní stůl, sedací soupravu a odpočinkovou část. Středobodem jsou zde těžká akumulační kamna s pecí, ležením a schodištěm a téměř 7,5 metrovým prosklený HS portál s bezrámovým osazením s výstupem na krytou terasu a hezkým výhledem do zahrady.

Druhé nadzemní podlaží nabízí galerii o výměře 20 m2 a ložnici se vstupem do koupelny a skladu.
Nemovitost byla vystavěna z nejmodernějších materiálu s pečlivou kontrolou kvality provedení. Jsou zde použity například BSH pohledové hranoly, skrytá dveřní pouzdra a bezrámová dřevo-hliníková full-frame okna od rakouské firmy Internorm s elektrickými předokenními žaluziemi. Dále je zde příprava na zabezpečovacího a kamerového systému.
Nízké budoucí náklady na provoz zaručuje energetický štítek třídy A s přípravou na fotovoltaiku. Zdrojem vytápění jsou těžká akumulační kamna a podlahové topení Heatflow kdy každá místnost disponuje vlastním termostatem s možností systémového ovládání. TUV zajišťuje bojler.

Dům, který je napojen na veškeré sítě vyjma plynu se nachází na velkém rovinatém pozemku obklopeném zelení s retenční nádrží. Parkování zajišťuje prostor před a vedle domu, kde je příprava krytého stání s nabíjecím místem pro elektromobil. Dům je pro klienty, kteří ocení velkorysé a netradiční prostory pro bydlení a možnost vlastního dokončení povrchových materiálů v interiéru s velkou časovou úsporou výstavby..Fotogalerie - interiér


Fotogalerie - exteriérPůdorysy ke stažení Umístění objektu

Křelov - Břuchotín, Olomouc