Byt 2+kk - Bučkova / Brno


Prodejní prezentace ke stažení


Dispozice 

2+kk s terasou - 50 m2 (UP)

Balkón 3 m2

orientace J

Parkoviště

před domem

Sklep

3.5 m2

Energetický štítek

B (celk.náklady - do 2.500/měsíc)

Nadstandardy

vinyl, klimatizace, ssd podhled, kvalitní keramika, kuchyně.


Vážení klienti. Představujeme Vám krásný byt 2+kk ve výborné lokalitě.

Nacházíme se na jihovýchodním okraji města Brna ve čtvrti bytových novostaveb v městské části Slatina. Příjemné prostředí zde vytváří velké zelené plochy a dostatečné vzdálenosti mezi nízkými čtyřpodlažními domy.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybavenostívčetně obchodů, školek a škol. Pohodlné spojení do centra města zajišťuje zastávka hromadné dopravy. Kupující může také ocenit blízké napojení na dálnici a brněnské letiště.

Předmětem prodeje je byt v novostavbědispozice 2+kk o užitné ploše 50 m2 v nejvyšším 4. nadzemním podlaží povedené novostavby, která prošla kolaudací v roce 2016. Majitel bytu se přímo podílel na jeho stavbě, tudíž zde byl kladen důrazna kvalitu zpracování, detaily a nadstandardy.

Jedná se o zděný dům zateplený polystyrénem tl. 15cm s energetickým štítek třídy B. Jsou zde osazena plastová okna s izolačním dvojsklem. Dům je napojen na veškeré sítě s výjimkouplynovodu. Vytápění domu je řešeno elektrickými radiátory. Díky tomu využívá bytovájednotka sníženého tarifu sazby na el. proud 20hodin denně. Ve spojení s úsporností budovy jednotka nabízí nízké celkové náklady na provoz podhranicí2.500,-/měsíčně včetně poplatků za pravidelný úklid a platby do fondu oprav.

Hnedpři vstupu do bytusi všimnete masivních bezpečnostních dveří s osmi-bodovým zámkem. Nejprve vstoupíte doprostorné vstupní chodby s vestavěnou skříní. Z chodby se můžete dostat do všech ostatních místností bytu. Koupelnajeobložena kvalitním obkladem RAKO, dlažba RAKO s podlahovým topením, zařizovacími předměty značky Laufen abateriemi Grohe, velkým sprchovým koutem s podomítkovou baterií s hlavovou sprchou, umyvadlem se skříní a zrcadlem s osvětlením. Je zdetaké prostor pro pračku BOSH (stále v záruce) a úsporný plochý bojler ARISTON. V koupelně se nachází izávěsné WC Geberit. Z chodby setaké dostanemedo prostorné ložnice, v níž se nachází kvalitní manželská postel z masivu, stínění okna jeřešeno nejen žaluziemi ale i roletou den/noc. Prosklené dveře nás zavedou doobývacího pokoje, který je dominantou bytu. Nachází se zde velká kuchyně značky Oresi s vestavěnými spotřebiči Electrolux (indukční deska, trouba, myčka) a volně stojící lednicí Bosch.V pokoji je kompletně proveden SDK podhled, který místnost opticky dělí na jednotlivé zóny. Každá z těchto zón má vlastní osvětlení a jako zajímavost lze uvést LED pásek nad gaučems možností nastavení příjemného osvětlení. Nad vstupními dveřmi se nachází klimatizace, s dálkovým ovladačem. O přirozené světlo, prosvětlení a příjemnou atmosféru se starají velké prosklené plochy orientované na východní, jižní a jihozápadní stranu a nádherným výhledem do okolí a zelené proluky. Z pokoje je vstup na balkón o výměře 3 m2. Poslední dveře nás zavedoudo praktické šatny s úložnými prostory, kterou je možné využívat i jako spíž.

Na podlazecelého bytuje položenakvalitní lepená vinylovápodlaha. Interiérové dveře jsou dýhovanés obložkovouzárubní.

Předmětem prodeje je i vybavení jednotky včetně kvalitní sedací soupravy a nábytku. Jednotka má nadstandardníinteriér v perfektním stavu. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 3,5 v přízemí bytového domua vlastnický podíl na společných prostorech a pozemku pod domem.

Pořízením bytu získáte krásný domov a klidné bydlení na dobré adrese s výbornou dostupností do centra města. Dále také byt bez dalších investic ihned k nastěhování.

Více informací u makléře Petra Hanáka. 

www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Bučkova, Brno - Slatina