Rekreační objekt 4+1 Čeladná


Prodáno

107 m2

užitná plocha

4+1

Dispozice

2289 m2

výměra pozemku

Parkovací místa

1x garáž

3x místo pod přístřeškem

Zahrada

robotická sekačka, jezírko


Vytápění

tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

kotel na tuhá paliva

krb v obývacím pokoji 


Vážení klienti, představujeme krásný dům k rodinné rekreaci ve výborné a velmi žádané lokalitě.

Nacházíme se v krásném prostředí pohoří Beskyd, nedaleko Frýdku - Místku. Čeladná je známá nejen pro golfové nadšence ale také jako turisticky významné místo k rekreaci a odpočinku.

Obec mimo jiné nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodů, jezdeckého areálu a letního kina.

Předmětem prodeje je třípodlažní objekt o dispozici 4+1 s užitnou plochou 107 m2 na krásném pozemku o rozloze 2289 m2. Nemovitost je zasazena v hezkém údolí obklopená lesem s výhled na Lysou horu. Udržovaná zahrada díky své výměře vytváří ojedinělou atmosféru a soukromí. Nachází se zde okrasná část se vzrostlými keři a stromy, část lesa s potokem, bazén, dvě posezení s výhledem na jezírko a zastřešená terasa přímo za domem.

V přízemí se nachází prostorné zádveří s úložným prostorem, samostatná toaleta, koupelna se sprchovým koutem, kuchyně s jídelním stolem, ložnice a obývací pokoj s krbem.

Po schodišti se dostaneme do obytného podkroví se dvěmi ložnicemi a výhledem do zahrady. Dispozice nabídne pohodlné ubytování pro 7 osob.

Dům má díky zasazení do terénu praktické sklepní prostory. Je zde mimo skladu a spíže také technického zázemí s dílnou a garáž o výměře 14 m2 navazující na přístřešek pro 3 automobily. Pohodlný příjezd zajistí udržovaná příjezdová cesta a elektrická vjezdová brána.

Částečně zděná a dřevěná nemovitost prošla revitalizací fasády včetně kompletního zateplení obvodových stěn, střechy a výměny oken za plastová s izolační trojsklem. Jsou zde vyměněné rozvody topení včetně radiátorů, odpadů, vody a elektřiny. V podkroví byla nedávno dokončena celková rekonstrukce včetně výměny dveří a vinylových podlah.

Zdrojem topení je tepelné čerpadlo vzduch /vzduch, dále krb v obývacím pokoji s nově vyvložkovaným komínem a kotel na tuhá paliva s přenosem do radiátorů. Díky čerpadlu má dům nízký tarif a velmi nízké celkové náklady.

Dům je dále vybaven kamerovým systémem. Součástí prodeje je také robotická sekačka a nový nábytek.

Nemovitost je bez zatížení. S možností financování hypotékou a trvalého bydliště.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka. 


Galerie interiéru


Galerie exteriéru


    © hanakreality


Cena nemovitosti: 7.500.000,- + provize RK


Umístění objektu

Čeladná