RD Hodolany, Olomouc


188 m2

užitná plocha

5+kk

Dispozice

436 m2

výměra pozemku

podlahové topení, systém somfy

Vynikající lokalita


kolaudace 2021

    © hanakreality
ke stažení

půdorys PDF ke stažení


Představujeme Vám novostavbu mimořádně atraktivního, kompletně zařízeného rodinného domu v žádané lokalitě.

Nacházíme se na ulici Trocnovská v městské části Hodolany ve čtvrti rodinných a menších bytových domů v blízkosti vlakového nádraží. Lokalita je známa svoji plnou občanskou vybaveností, ale také blízkostí přírody podél řeky Bystřičky. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do centra města a blízké napojení na dálnici.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní dům kolaudovaný v roce 2021 o užitné ploše 188 m2 s dispozici 5+kk se třemi koupelnami, velkou garáží (21 m2) a technickou místností situovaný na pozemku o celkové výměře 436 m2.

Dominantou přízemí je velkorysý obytný prostor s jídelnou o výměře 51 m2, prosvětlený množstvím velkoformátových prosklených ploch, se vstupem na terasu a zahradu.

Dále dispozice nabízí zádveří, WC se sprchovým koutem a praktickou spíž.

Ve 2.NP dům disponuje hlavní ložnicí s koupelnou a šatnou (26 m2), pracovnou, a dvěma dětskými pokoji (jeden s balkonem), samostatnou koupelnou s WC a technickou místností.

Technické parametry domu zahrnují velkoformátová okna (7-mi komorová trojskla), všechna s elektrickými venkovními žaluziemi napojena na systém Somfy, inteligentní ovládání vytápění v každé místnosti a přípravu na krb v obývacím pokoji.

Ve všech místnostech je vinylová podlahová krytina Gerflor v kombinaci s kvalitní dlažbou. Interiérové dveře jsou bezfalcové od firmy Sapeli. V koupelnách jsou použity velkoformátové obklady a sanitární keramika Laufen a Sapho. Veškerý nábytek je vyrobený na míru s použitím kvalitních materiálů a kování.

Dům dále disponuje zabezpečovacím a požárním zařízením Jablotron, kamerovým systémem s nahráváním, žaluziemi a dálkově ovládaným osvětlením. Vytápění je podlahové elektrické, ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler.

Mimo parkování v garáži dům disponuje venkovním stáními za branou v přední části domu. V zadní se nachází malebná vzrostlá zahrada, která poskytuje neocenitelný klid a relaxaci s téměř venkovskou atmosférou. Nachází se zde velká terasa o výměře 50 m2 a zahradní dům s úložnými prostory, krytým posezením, vířivou vanou a přípravou na saunou s prosklenou stěnou do zahrady.

Uživatelský komfort exteriéru dále doplňuje dětské hřiště s umělým trávníkem. Praktickou přidanou hodnotou je retenční nádrž s objemem 3000 l, dvoukřídlová branka mezi domem a zahradou, dálkově ovladatelné osvětlení zahrady.

Dům je pro klienty, kteří ocení designové řešení interiéru a jeho precizní provedení se smyslem pro detail. To vše v prostorném domě s chytrou dispozicí a krásnou zahradou.

Umístění

Hodolany, Olomouc