Rodinný dům Brněnské Ivanovice

prezentace ke stažení


Novinky v nabídce:  RD Brněnské Ivanovice, RD Neředín, RD Tršice, Byt 3+1 Gor. Nám

5+kk

Dispozice

B

Energetický štítek

166 m2

Podlahová plocha

4.000

Měsíční náklady

Sítě

vrt, kanalizace, elektřina

Výstavba

5/2014

Klimatizace

Předokenní žaluzie (2.NP)

Kuchyně GabonVážení klienti. Ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný rodinný dům 5+kk vevelmi žádané lokalitě.

Nemovitost se nachází v městské části Brna - Brněnské Ivanovice necelých 10 minut jízdy od centra. Dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou se nachází na Ivanovickém náměsti. Jedná se o zděný zateplený dům se sedlovou střechou s vnitřní podlahovou plochou 166 m2, který byl zkolaudován v květnu roku 2014.


V přízemí domu se nachází garáž se skladem s přímým vstupem na zahradu a do technické místnosti, vstupní zádveří s chodbou, koupelna se sprchovým koutem a WC, pracovna a dále také prostorný obývací pokoj s krbem, přímým vstupem na terasu a do kuchyně se spotřebiči Mora od firmy Gabon.Po pohodlném točitém schodišti s hliníkovým zábradlím a masivními nášlapy se dostanete do podkroví domu se zvýšenou nadezdívkou a jednostranným vikýřem.

Nachází se zde 3 opravdu prostorné a perfektně prosvětlené pokoje, hezká koupelna s masážnírohovou vanou, dvojicí umyvadel a WC. 

Dům je vyzděný na ŽB desce z keramických cihel Heluz tloušťky 300, stropní k-ce je také kermaická Miako. Dům je zateplený polystyréném o tloušťce 15 cm a splňuje energetický štítek třídy B, který zajištuje velmi nízké náklady na provoz.Střecha je řešena krovem s uložným prostorem a střešní keramickou krytinou Brněnka. Plastováokna jsou osazena izolačním 2 a 3-sklem a ve 2.NP předokenními žaluziemi. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Zdrojem vytápění je jsou podlahové elektrické kabely od firmy Fenix group snízkym tarifem ovladané dálkově přes telefon. Dalším zdrojem krb s nerezovým komínem umístěný v obývacím pokoji. Voda je řešena vrtem a úpravnou. Hlavní řád veřejného vodovodu se nachází v přilehlé silnici, ale není napojen. Do všech místností je přiveden UPC internet 150 mb/s a kabelová televize.

Dům je vybaven klimatizační jednotkou s rozvody do všech obytných místností a pokojů. Interiér nabízí kvalitní materiály a stavební prvky jako například sádrové omítky. V přízemí je položena vinylová podlaha v kombinaci s dlažbou. Dům je v perfektním stavu a splní očekávání náročnéhoklienta, který touží po koupi hotového, pečlivě stavěného domu s příjemnou a velikostněideální zahradou o výměře 570 m2. Před domem se nachází menší travnatý záhon, vjezd do garáže, vstup na zahradu a prostor pro parkování druhého vozidla.
V okolí je kompletní občanská vybavenost - mateřská a základní škola, restaurace, zdravotní středisko, obchody, pochopitelně také zastávka městské hromadné dopravy. Při cestování oceníte také nedaleký sjezd z dálnice D1 a brněnské letiště.


www.hanakreality.cz


Půdorysy


Chcete více informací nebo prohlídku