Moderní rodinné domy v Olomouci


Vážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám nabízíme nové rodinné domy 5+kk na ulici Jaromírova v Olomouci.

Nacházíme se v městské části Řepčín v severozápadní části města ve výborné a dobře dostupné lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a dobrým spojením do centra. V blízkosti se nachází škola, školka, obchodní centrum a park pro rekreaci s dětským hřištěm. Dopravní spojení zajišťuje zastávka MHD a blízký nájezd na olomoucký dálniční obchvat.

Projekt zahrnuje výstavbu 14 moderních rodinných domů umístěných do dvou uličních řad.

Navazuje na již zrealizovanou první etapu ve velmi klidné odpočinkové zóně na slepé ulici Jaromírova.

Předmětem prodeje je dům typu A o užitné ploše 164 m2 s garáží . Jedná se o zděný zateplený dvoupodlažní objekt vystavěný na pozemku o výměře 558 m2. Dům je zajímavý svoji jednoduchou architekturou, zajímavou dispozicí s dostatkem místa pro rodinu s dětmi.

Architekti navrhovali objekty a jejich zahrady tak, aby budoucím obyvatelům zajistili maximální soukromí a příjemné bydlení v dobře prosvětlených nízko energetických domech.

Standardy jsou na vysoké úrovni a mimo kvalitních dveří, vinylových podlah a koupelen, nabízí například přípravu na venkovní žaluzie. Domy jsou také vybaveny lokální rekuperací, a tepelným čerpadlem, které zajišťuje vytápění. Přenos tepla je přes vodovodní podlahové topení. Okna jsou plastová osazena izolačním trojsklem. To vše ve velmi úsporných domech s energetickým štítkem třídy B.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.

Developer: EUROGEMA CZ, a.s.


Dostupnost rodinných domů najdete na zde.


Galerie dům A


Galerie dům BLokalita


    © hanakreality


Umístění objektu

Jaromírova, Olomouc