Byt 3+1 Krampolova, Šternberk


Prodáno

Dispozice 

3+1  - 62 m2

Sklep 8 m2


Parkování

před domem

Rekonstrukce

koupelna, kuchyně,rozvody

Energetický štítek

Vytápění

plynové topení
Vážení klienti, nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 ve Šternberku.

Nacházíme se v centru města ve čtvrti menších bytových domů na ulici Krampolova. Lokalita je známá svoji dobrou dostupností a kompletní občanskou vybaveností včetně škol, školek a několika obchodů. Výhodou je blízkost centra města i nádraží v docházkové vzdálenosti.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným dvoupodlažním domem. Vnitřní společné prostory včetně sklepů jsou pravidelně udržované.

Bytová jednotka o užitné ploše 62 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží a je orientovaná na východní stranu do klidné zelené proluky.

Při vstupu do jednotky uvidíte prostornou chodbu se vstupem na oddělenou toaletu a do koupelny se sprchou. Dále se zde se nachází ložnice.

Dominantou je obývací pokoj a kuchyně s vestavěnými spotřebiči.

Byt prošel rekonstrukcí, která zahrnovala vybudování nové koupelny, a kuchyně. Dále kompletní výměnu rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Na podlahách je položena dlažba a linoleum.

Energetický štítek třídy C zjišťuje nízké celkové náklady na bydlení. Vytápění je řešeno vlastním plynovým topením i pro ohřev vody.

K bytu náleží sklep v suterénu domu o výměře 8 m2 a možnost užívání společných prostor - kolárny, sušárny a prádelny. Parkování je možné na pozemku před domem.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka
www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Krampolova, Šternberk