Byt Mošnerova - Olomouc


Prodáno

Prezentace nemovitosti k náhlednutí


Dispozice 

4+kk s terasou - 119 m2

Terasa 10 m2

dřevoplast - podlaha

Parkování

2x vnitřní garážové

Sklep

6.5 m2

Energetický štítek

B (celk.náklady za 2 jednotky 4.700/měsíc)

Koupelny

2x + 1x WC + prádelna


Vážení klienti. Představujeme Vám krásný prostorný byt 4+kk ve výborné lokalitě.

Nová Ulice - ul. Mošnerova v Olomouci patří k nejžádanějším místům pro bydlení ve městě. Zdejší kaskádové domy dodají zákazníkům hledajícím byty přesně to, co požadují. Tato část města přímo u Fakultní Nemocnice je velmi dobře dostupná jak z centra, tak při příjezdu z olomouckého dálničního obchvatu. Domy jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti a byty - především jejich terasy nabízí ojedinělé soukromí.

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným pěti-podlažním zatepleným domem. V přízemí se nachází garáže, sklepní komory a technické zázemí. K bytu náleží dvě vnitřní garážová stání hned u vjezdu i s místem pro motocykl a zděná komora o výměře 6,3 m2. Bezbariérový dům s výtahem byl postaven roku 2003/4 a jeho vnitřní prostory jsou pečlivě a pravidelně udržované. Garáže mají také zabezpečovací a kamerový systém.

Předmětem prodeje jsou dvě jednotky spojené v jedno nádherné rodinné sídlo. Byt se nachází v nejvyšším 5. nadzemním podlaží což má několik výhod. Je to zejména úžasný výhled z nejvyššího místa Nové Ulice na celou Olomouc, Jeseníky a daleké okolí. Dále také výborné soukromí, jen jednoho souseda na celém podlaží a také orientaci na všechny světové strany. Málokde budete oběh slunce od východu po západ vnímat více. Kombinace velkého počtu okenních otvorů a výhledů zajišťuje ojedinělou atmosféru s nadhledem.

Díky betonovým monolitickým stropům a obálce budovy s energetický štítkem třídy B je v jednotce příjemné klima i v letních měsících. Při nejteplejších dnech v roce oceníte na jižních oken instalované předokenní stínění a pro případ nouze je zde i klimatizace. Vytápění je řešeno dálkově s výměníkem. Přenos tepla zajišťují radiátory pod každým oknem a také vodovodní podlahové vytápění v koupelnách, WC a také v kuchyni.

Při vstupu do bytu o výměře 117 m2 uvidíte prostorné zádveří se skříněmi na šaty a obuv. Zajímavostí prostoru je světlík, který dodává přirození osvětlení. Z chodby je vstup do odděleného WC s bidetem, koupelny s rohovou vanou, umyvadlem, sprchovým koutem a do hlavního obytného prostoru. Ložnice s vestavěnou skříní je průchozí a má přímý vstup do koupelny. Dominantou této části bytu je velký prostorný obývací pokoj s kuchyní s kamennou pracovní deskou. V zadní části se nachází praktický kout se psacím stolem a u vstupních dveří do druhé jednotky technická místnost s pračkou a sušičkou a dřevěné francouzské dveře na částečně krytou terasu o výměře 10m2. Ta je vybavena zásuvkou, osvětlením a dvojitou stěnou pro zasazení květin. Na podlaze je položen dřevo-plast. V interiéru zase dýha v kombinaci s keramickou dlažbou a koberci.

V druhé bytové jednotce se nachází druhá koupelna s vanou, záchodem a dva pokoje.Díky přípravě na kuchyň je možné jednotky kdykoliv znovu rozdělit na dva samostatné byty.

Pořízením bytu získáte nádherný domov na skvělé adrese, úžasné soukromí, pohodlné parkování pro svá vozidla a každodenní výhledy na naše krásné město. Více informací u makléře.


www.hanakreality.cz