Byt Nešverova - Olomouc


Dispozice 

5+kk s terasou - 304 m2

Terasa

12 m2 s osvětlením

Výtah

realizovaný 4/2021


Vybavení bytu

klimatizace, kuchyňská linka s vest. spotřebiči


východ, jih, jiho-západ

orientace bytu

Sklep s okny

13 m2Vážení klienti, představujeme Vám krásný a prostorný byt 5+kk ve velmi lukrativní lokalitě v Olomouci.

Nacházíme se v centru města, přímo u vstupu do Smetanových sadů - největšího městského parku. Ulice Nešverova, na které se nemovitost nachází je společně s ul. Vídeňskou známá jako lokalita nejkrásnějších městských vil a činžovních domů.

Pěší dostupnost na náměstí, restaurace, kavárny, obchody a tramvajové zastávky zajistí pohodlné bydlení a zpříjemní každodenní život.

Předmětem prodeje je velký byt o užitné ploše 304 m2, který vznikl v roce 2000 nástavbou se zateplením střechy v 5. podlaží historického cihlového domu.

Byt je orientovaný na východní, jižní a jihozápadní stranu. Interiér je tedy velmi dobře prosvětlený s možností příčného provětrání. Všechna okna jsou orientovaná směrem do parku což zajišťuje krásný výhled do zeleně a také klid, od dopravního ruchu ve městě.

Dům prošel revitalizací uliční a vnitroblokové fasády. Jsou zde nové okenní prvky a na jaře roku 2021 bude vybudován výtah, což velmi usnadní užívání bytu a podtrhne všechny výhody, které bydlení v nejvyšším patře přináší.

Byt prošel od svého vzniku rekonstrukcí zejména povrchových úprav, vybudováním nových koupelen a kuchyně. Jednotka má celkovou plochu 304 m2. Aktuálně je užíváno 200 m2 a zbývající část tvoří půda ve stejném podlaží. Je tedy prodloužením chodby možné zbudovat další ložnici, ateliér nebo wellness, na které je prostor co se stupaček týče připraven. Výhodou této nezrekonstruované části bytu je téměr 6 m vysoký vikýř ve štítu domu, který lze vidět na exteriérových snímcích.

Při vstupu do bytu uvidíte prostornou halu s místem pro šaty, technickou místnost pro pračku, sušičku a zdroj vytápění. V centrální hale je velkoformátové okno, které zajišťuje výstup na terasu o výměře 12 m2. Dále je zde schodiště do horní pracovny, která může sloužit i jako herna pro děti s výhledem do obývacího pokoje.

Dispozice bytu je rozdělena na soukromou část, kde se nachází koupelna s vanou, velkým sprchovým koutem, toaletou, bidetem, dvojice umyvadel a samostatné WC. Dále jsou zde tři pokoje o výměrách 19, 19 a 9 m2, šatna 15 m2 a chodba úložným prostorem.

Dominantou bytu je obrovský obytný prostor. Jeho výměra 55 m2 zajistí dostatek místa pro sedací soupravu, velký jídelní stůl osvětlený čtyřmi střešními okny a kvalitní kuchyň s vestavěnými spotřebiči. Je zde možné vybudovat krb pro ještě příjemnější atmosféru. Za kuchyní je vstup do posledního pokoje, který může sloužit jako pracovna nebo ložnice.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem. V bytu je také rozvedena klimatizace s jednotkami umístěnými na střeše.

K bytu náleží sklep o výměře 13 m2 v suterénu domu. Parkování usnadňují parkovací místa u domu s parkovací kartou nebo soukromé parkoviště u Terezské brány.

Pořízením bytu získáte klidné a velmi prostorné bydlení o dispozici 5+kk s terasou, nízké náklady na bydlení a jednotku přímo v centru města u parku.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka


Galerie: Exteriér


Galerie: Interiér


Ke stažení:


Výhled do parku

www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Nešverova, Olomouc