Rodinný dům 7+kk, Pod Letištěm, Olomouc 


Prodáno

265 m2

užitná plocha

7+kk

Dispozice

1233 m2

výměra pozemku

Krytá parkovací místa


Vyhřívaný bazén


Plynový kotelVážení klienti, představujeme krásný rodinný dům 7+kk ve velmi žádané lokalitě.

Nacházíme se v Neředíně, východní kopcovité části města Olomouce, která je známá výbornou dostupností do centra, kompletní občanskou vybaveností a jako místo začínající přírody pro procházky, rekreaci a sportování.

Nejbližší okolí nabídne zastávku tramvaje, sportovní areál Baluo, obchodní centrum a blízké napojení na dálniční obchvat.

Předmětem prodeje je velký dvoupodlažní dům se zahradou v krásné rezidenční čtvrti rodinných domů a vil na ulici Pod Letištěm.

Díky umístění a vlastní příjezdové cestě nabídne nemovitost ojedinělé soukromí a velice klidné prostředí pro bydlení. Z patra je také výhled na panorama města a Svatý Kopeček.

Dům, který byl zkolaudován jako novostavba v roce 2000 disponuje podlahovou plochou 265 m2. Objekt orientovaný na jižní a západní stranu je zajímavý svou architekturou s nadčasovými prvky, jako jsou velkoformátové a zajímavé kulaté okenní otvory.

V přízemí se nachází dvojité zádveří s úložným prostorem, vstup do technické místnosti a sklad o výměře 37 m2, který dříve sloužil jako garáž pro dvě osobní vozidla. Dnes lze využít pro vybudování wellness, malý byt nebo jako dílna. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a dva pokoje.

Dominantou je velký, dobře prosvětlený obytný prostor s kuchyní o výměře 60 m2 soustředěný na zahradu a prosklené plochy, které společně s vysokým stropem dodávají ojedinělou atmosféru a propojují interiér se zahradou a zastřešenou terasou. Je tu dostatek místa pro jídelní stůl, sedací soupravu a linku s vestavěnými spotřebiči. Schodiště Vás zavede do druhého nadzemního podlaží.

Najdete zde ložnici s oddělenou šatnou, dva dětské pokoje s výstupem na terasu a hernu o výměře 47 m2, která vznikla při rekonstrukci v roce 2015. V podlaží se nachází také prostorná chodba s výlezem na půdu, koupelna s vanou, umyvadlem, toaletou a bidetem.

Dům nabízí nízké náklady na provoz do 5 tis/měsíčně. Je napojený na veškeré sítě včetně plynu, vody a kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel s přenosem do zemních konvektorů a radiátorů.

Objekt se nachází na nádherné vzrostlé zahradě s okrasnými keři, stromy a rostlinami. Je zde zahradní domek a technická místnost s technologií a vyhřívaný bazén o rozměrech 6x3m se zánovním zastřešením. Pozemek o výměře 1233 m2 disponuje také vlastní studnou a automatickou závlahou.

Krytá terasa po obvodu domu pomáhá ke stínění v teplých letních měsících a přináší spoustu užitného místa pro posezení.

Parkování řeší přístřešek pro dvě osobní vozidla před domem, ze kterého je možné zbudovat garáž.

Pořízením nemovitosti získáte krásný domov a ojedinělé místo, kam se budete vždy rádi vracet.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.


Galerie exteriér 


Galerie interiér


    © hanakreality

Půdorysy


ke stažení 


Umístění objektu

Pod Letištěm, Olomouc - Neředín