Byt 5+kk Rorýsova, Praha


Prodáno

Dispozice 

5+kk  - 171 m2

Terasa 45 m2

dřevoplast, osvětlení, zásuvky, sprcha, zavlažování

Parkování

3x vnitřní garážové

Sklep

2x komora celk. 6 m2

Energetický štítek

Vytápění

podlahové + tepelné čerpadlo


Vysoké stropy

2.75 m

Loxone

systém na ovládání teploty, osvětlení, stínění a zabezpečení domácnosti

Vysoké dveře

2,2 m - Dextura SuperlakVážení klienti, představujeme Vám krásný byt 5+kk v atraktivní klidné lokalitě s úžasným výhledem, v těsném sousedství Modřanské rokle, cyklostezky a řeky Vltavy s pohodlně dostupným centrem Prahy.

Nacházíme se na jihu Prahy ve čtvrti nových bytových novostaveb v městské části Modřany nedaleko řeky Vltavy. Příjemné prostředí zde vytváří rozlehlá travnatá odpočinková zóna s dětským hřištěm ve vnitrobloku a dostatečné vzdálenosti mezi bytovými domy s moderní architekturou.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně obchodů, školek a škol. Pár minut od domu po oblíbené cyklostezce na Vás čeká rozmanitá příroda. Naopak pohodlné spojení do centra města zajišťuje zastávka MHD (tramvaj, vlak i autobus) v pěší vzdálenosti. Kupující může také ocenit blízké napojení na pražský okruh.

Předmětem prodeje je skvěle prosvětlený byt v novostavbě dispozice 5+kk o užitné ploše 171 m2 v nejvyšším 8. nadzemním podlaží povedené novostavby projektu Modřanka, která prošla kolaudací v roce 2017 s orientací západ-jih-východ.

Jedná se o zděný zateplený dům s energetickým štítkem třídy B. Jsou zde osazena velkoformátová dřevěná euro-okna s izolačním dvojsklem. Vytápění bytu je řešeno podlahovým topením a jednotkou tepelného čerpadla. Díky tomu využívá bytová jednotka sníženého tarifu sazby na el. proud 20 hodin denně. Ve spojení s úsporností budovy jednotka nabízí nízké celkové náklady i s poplatky za pravidelný úklid a platbu do fondu oprav.

Od prvního kontaktu s projektem majitel vyžadoval mnoho klientských změn, aby odpovídal vysokému standardu a maximální účelnosti. Došlo na změny dispozice, zvětšení rozměrů okenních otvorů, ale také například instalaci rakouského systému Loxone, který chytře ovládá domácnost a zajištuje i zabezpečovací systém. Spojením priorit k vytvoření rodinného apartmánu s plným komfortem vzniklo za pomoci architektonické kanceláře úžasné místo pro bydlení.

Hned při vstupu do bytu v nejvyšším patře domu si všimnete masivních bezpečnostních dveří s šesti-bodovým zámkem. Nejprve vstoupíte do prostorné vstupní chodby s posezením a vestavěnou skříní. Z chodby můžete přes dvoukřídlé prosklené dveře navštívit společenskou část, nebo budete pokračovat dále do té obytné. V zádveří se také nachází vstup na oddělenou toaletu s umyvadlem a velkoformátovým zrcadlem.

Obytná zóna nabízí uzavřenou část čtyř samostatných pokojů s vestavěnou skříní, šatnu a technickou místnost pro umístění pračky, sušičky a důmyslným systémem pro třídění prádla. Z příjemně prostorné chodby s úložnými prostory je vstup také do koupelny s vanou, velkým sprchovým koutem, druhým záchodem a umyvadlem se zrcadlem s integrovaným úložným prostorem. Největší místnost této části je hlavní manželská ložnice o výměře 17 m2 s postelí nadstandardních rozměrů a velkou vestavěnou skříní. Výhodou ložnice je přímý vstup na terasu velkoformátovým oknem a úžasný výhled na okolní kopce a řeku.

Dominantou bytu je obytný prostor o rozloze 45 m2. Je zde mimořádný a velmi dobře prosvětlený prostor pro velký jídelní stůl, sedací soupravu, vestavěný nábytek s policemi a také kuchyně. Obývací pokoj, zajímavý i světelnou technikou, nabízí více variant umístění televize podle požadavků. Kuchyně byla navržena designovým studiem. Jedná se o kvalitní lakovanou linku s ostrůvkem s vestavěnými spotřebiči značky AEG a Gorenje. Na její části spolu s některými prvky v interiéru byla instalovaná betonová stěrka.

Hlavní obytná část je směřovaná na terasu, která svojí výměrou 45 m2 splňuje potřebný prostor pro rodinné oslavy s grilem a relaxování. Díky její západní orientaci a nejvyššímu podlaží nabídne důležitý přínos světla po celý den, soukromí a nezaměnitelné pohledy na západ slunce v dalekém horizontu. Na podlaze terasy je instalován vysoce kvalitní a praktický dřevo-plast. Dále je zde osvětlení, několik zásuvek a přívod vody s automatickým zavlažováním květin a sprcha.

V interiéru byly použity kvalitní materiály sjednoceného stylu. Na podlaze je položena dřevěná dubová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Zajímavostí, která dotváří vzdušný interiér a atmosféru, jsou nadstandardně vysoké bezfalcové dveře 220cm od firmy Dextura s designovou klikou a povrchem superlak.

Byt je dále vybaven klimatizační jednotkou a přípravou na elektrické předokenní žaluzie k zapojení do chytré domácnosti. K bytu náleží 3 vedle sebe umístěná garážová parkovací stání v suterénu domu, sklepní kóje o výměře 2 m2 a prostorná komora 4 m2. Dále také podíl na společných a okolních částech domu s možností užívání kočárkárny, kolárny a dalších prostor.
www.hanakreality.cz

Poloha bytu

Adresa: Rorýsova, Praha