Rodinný dům 5+kk Šromova - Brno, Chrlice


174 m2

užitná plocha

5+kk s terasou a zahradou

dispozice

220 m2

výměra pozemku

Veškeré sítě

veřejný vodovod, plynovod, kanalizace, telefon, elektřina

Energetický štítek C

nízké náklady na provoz

Zahrada

jednoduchá na údržbu s velkým soukromím


    © hanakreality

Vážení klienti, představujeme Vám krásný rodinný dům ve velmi žádané lokalitě.

Nacházíme se na ulici Šromova v městské části Brno - Chrlice ve čtvrti rodinných a menších bytových domů. Lokalita je známa svoji kompletní občanskou vybaveností, ale také blízkostí přírody. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do centra města a blízké napojení na dálnici.

Předmětem prodeje je dvoupodlažní, částečně podsklepený cihlový dům o užitné ploše 174 m2 s dispozici 5+kk se dvěma koupelnami situovaný na pozemku o výměře 220 m2.

Přízemí domu nabízí zádveří se vstupem do sklepa a haly, která slouží také jako šatna. Hlavní obytný prostor o výměře 46 m2 nabízí dostatek místa pro jídelní stůl, velkou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a sedací soupravu s televizní stěnou. Z obývacího pokoje se dostaneme také do koupelny se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem a přes velkoformátové francouzské dveře na krytou terasu s posezením. Na útulné zahradě je mimo ojedinělé soukromí také komora s technickým zázemím.

Po masivním dřevěném schodišti se dostaneme do druhého nadzemního podlaží. Zde najdeme koupelnu s vanou a toaletou, dva dětské pokoje, pracovnu a ložnici o výměře 17 m2 s výstupem na balkón.

Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí, která mimo rozvody, revitalizaci fasády se zateplením a výměnou oken s izolačním trojsklem zahrnovala také kompletní výměnu povrchovým materiálu v interiéru.

Dům je napojen na veškeré sítě a díky energetickému štítku třídy C nabízí nízké náklady na provoz. Zdrojem vytápění je plynový kondenzační kotel s přenosem tepla do radiátorů a ohřev vody se zásobníkem.

Velkou výhodou je také pozemek před domem s bránou na elektrický pohon zajišťující pohodlné parkovaní pro dva osobní automobily.

Nemovitost je pro klienty, kteří hledají prostorné a klidné bydlení ve výborné lokalitě s chytrou dispozicí a útulnou zahradou.

Umístění objektu