Rodinný dům - U Kapličky

Prodáno

Prodejní prezentace ke stažení


Nemovitost nabízí dvě jednotky. Přízemní je zkolaudovaná jako byt. Jednotka v patře jako kancelárské prostory. Nemovitost je vhodná pro rodinné bydlení. Případně i jako komerční nemovitost, například ordinace. 

297 m2

podlahová plocha

7+kk (4+1,3+kk)

Dispozice

983 m2

výměra pozemku

8 parkovacích míst

Vynikající lokalita


Podlahové vytápění, klimatizace    © hanakreality

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme krásný rodinný dům 7+kk v žádané lokalitě Olomouc - Nové Sady, která je známá svojí dobrou polohou v jižním části města, výbornou infrastrukturou a kompletní občanskou vybaveností.

Dvoupodlažní rodinný dům s částečným podsklepením se nachází na slepé a klidné ulici U Kapličky ve čtvrti rodinných domů a vil. Jedná se o zděný zateplený dům s vnitřní podlahovou plochou 297 m2, který byl po kompletní přestavbě zkolaudován v roce 2009 na pozemku o rozloze 983 m2.

Při příjezdu na pozemek Vás zaujme krásná vzrostlá zahrada orientovaná na východní a jižní stranu, která nabídne dostatek místa a soukromí. Na pozemku se nachází studna napojená na zavlažovací systém a parkoviště až pro osm osobních automobilů.

Dům se zastavěnou plochou 150 m2 má tři podlaží. V suterénu, který je přístupný ze zadního vstupu a schodiště se nachází sklady, spíž, prostor pro technologii, prádelna a velká místnost o výměře 26 m2 s přímým výstupem na zahradu vhodná pro posilovnu, hernu nebo wellness.

Boční schodiště u hlavního vstupu odděluje jednotku ve zvýšeném přízemí a patře.

V prvním podlaží se nachází jednotka o dispozici 4+kk. Je zde chodba, dva velké pokoje, praktická šatna, koupelna se sprchovým koutem, záchodem, bidetem, shozem prádla do suterénu a dvojice umyvadel. Dále zde najdete ložnici o výměře 20 m2 orientovanou na západní stranu. Dominantou podlaží je velký, téměř 55 m2 obytný prostor orientovaný na zahradu s přímým vstupem na hlavní terasu. Ten nabízí dostatek místa pro jídelní stůl, sedačku a prostornou kuchyni. Linka s kamennou pracovní deskou má vestavěné spotřebiče značky Miele a dostatek úložného prostoru.

Ve druhém podlaží je jednotka 3+kk s koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC, aktuálně zkolaudovaná jako kancelář. Dům lze užívat jako rodinné sídlo o dvou podlažích, nebo jako bydlení s kombinací s komercí, či oddělené bydlení pro dvě generace nebo návštěvy jako je využíván dnes.

Rodinný dům je vyzděný z keramických cihel zateplený polystyrénem o tl. 15cm. Plastová okna jsou osazena izolačním dvojsklem se žaluziemi nebo roletou. Energetický štítek domu třídy C zajištuje nízké náklady na provoz domu kolem 4-5 tisíc korun. Každá z jednotek je vytápěna vlastním plynovým kondenzačním kotlem. Přenos tepla je zajištěn vodovodním podlahovým vytápěním v přízemí a otopnými tělesy v patře, kde je instalovaná i klimatizace. Dům vybavený zabezpečovacím systémem je napojen na veškeré sítě včetně plynu, vody a kanalizace.

Nemovitost je pro náročné klienty vyžadující kvalitu, soukromí a velké prostory. To vše na výborné adrese nedaleko centra města.

Dům není zatížen hypotékou. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.Fotogalerie


Půdorysy ke stažení


Umístění objektu

U Kapličky, Nové Sady, 779 00 Olomouc