Rekreační objekt 6+2 Vernířovice


277 m2

užitná plocha

6+2

Dispozice

2355 m2

výměra pozemku

Parkovací místa

PotokVytápění

kotel na tuhá paliva


Vážení klienti, představujeme Vám krásnou chalupu o dispozici 6+2 v lokalitě Vernířovice u Sobotína.

Nacházíme se ve známém kopcovitém území necelých 15 minut od Šumperka, které je díky svému prostředí na úpatí Jeseníků častým cílem pro lyžaře, cyklisty nebo pěší výlety.

Místo tedy nabídne nejen sportovní a rekreační vyžití, ale také obec s kompletní občanskou vybaveností včetně školy, školky, obchodu a letního kina.

Předmětem prodeje je třípodlažní, kompletně podsklepený objekt, který se rozhléhá na pozemku o výměře 2355 m2. Jedná se o zděný dům, který lze užívat jako velkou rodinnou chatu, nebo penzion pro ubytování či pronájem.

V přízemí se nachází zádveří s úložným prostorem, posezením se vstupem do hlavní chodby. Ta nabízí vstup do 3 samostatných ložnic a kuchyně s jídelnou. Dále se zde nachází sklad, tři koupelny, oddělené toalety a schodiště, které vás zavede do suterénu. Ten nabídne velké místnosti pro skladování dřeva, dílnu, místnost se saunou a výstup na kryté posezení na zahradě.

Podkroví chalupy nabízí dvě velké a dvě menší ložnice a centrální obytný prostor s místem pro kuchyni, jídelní stul a velká kachlová kamna.

Nemovitost prošla revitalizací fasády včetně výměny oken a zbudováním nové střechy. Dům je napojen na elektřinu. O vytápění se stará kotel na tuhá paliva s přenosem do radiátorů. Zdrojem vody je studna.

Objekt se nachází na krásné vzrostlé zahradě s okrasnými keři, stromy a rostlinami s výhledem do okolních hor a okolí.

Na pozemku, který oblehá potok se nachází také tenisový kurt, který je možné využít jako druhé stavební místo pro chatu, dále terasa s posezením, klubovna s ping-pongovým stolem, bazén a dostatek místa pro parkování.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.


Galerie interiéru


Galerie exteriéru


    © hanakrealityUmístění objektu

Vernířovice