Byt 1+1 Vrchlického, Praha 5


Prodáno

Dispozice 

1+1 43 m2


Elektrický kotel

vytápění a ohřev vodyKomora

4 m2

Topení

radiátory

Nízké náklady

celkově do 4 tisíc

Po kompletní rekonstrukci

okna, rozvody, interiér, koupelna, kuchyně


www.hanakreality.cz


Vážení klienti, nabízíme Vám k prodeji krásný a dobře prosvětlený byt 1+1 v městské části Praha 5 - Košíře.
Nacházíme se v žádané jiho-západní části města ve čtvrti bytových domů na ulici Vrchlického. Lokalita je známá svoji kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra a přírody, kterou tvoří několik přilehlých parků včetně Klamovky. Zastávka tramvaje je vzdálená do 3 minut pěší chůzí. 

Při příjezdu na prohlídku se potkáme před udržovaným pětipodlažním cihlovým domem, který prošel revitalizací fasády, včetně výměny oken. Dům disponuje širokým schodištěm a společnými prostory. 

Předmětem prodeje je bytová jednotka o užitné ploše 43 m2, která se nachází v 2. podlaží a je orientovaná na severovýchodní stranu. Při vstupu do jednotky uvidíte prostorné zádveří, ve kterém se nachází několik vestavěných skříní zajišťující dostatek úložných prostor. Dále je zde vstup na oddělenou toaletu s umyvadlem a do kuchyně o výměře 12,5 m2. Ta nabízí dostatek místa pro velký jídelní stůl a prostornou kuchyňskou linku s vestavěnou horkovzdušnou troubou a indukční vařící deskou.

Dominantou bytu je hlavní obytný prostor o výměře 18 m2, ve kterém se nachází sedačka, postel a pracovní stůl. Z místnosti je vstup koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, místem pro pračku a elektrickým kotlem, který zajišťuje vytápění a ohřev vody.

Byt je díky umístění v domě a velkoformátovým oknům dobře prosvětlený a nabízí příjemné klima i v letních měsících. Zároveň má velmi nízké celkové náklady na užívání. Jednotka před několika lety prošla kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Dále byly vyměněny plovoucí podlahy, dřevěné dveře, koupelna a linka.

K bytu náleží 4 m2 komora v suterénu a možnost užívat společně prostory včetně zahrady za domem. Byt je ihned k nastěhování, bez zatížení hypotékou. Pro více informací kontaktujte makléře.


Poloha bytu

Adresa: Vrchlického, Praha